Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2015, 23:42
Never gonna Gabe you up
Odpisz
9 września 2015, 23:55
Jeśli w tym obrazku chodzi o to, że daleko zaszłeś na YT to słaby jesteś :V
Ja doszedłem do tego momentu w którym słucham hymnu ZSRR i Kalinki oglądam bajki z IIWW, i filmiki na których ludzie fapią.
Odpisz
10 września 2015, 06:49
Ja widziałem filmik o "ciekawych" tematach na 4chanie.
Odpisz
10 września 2015, 14:27
@FanOfMarkiplier: skoro o tym mowa, niedawno widziałem temat na 4chanie o tym, że jak ktoś zgadnie swój numer posta to dostanie informacje na temat miejsca gdzie są martwe dzieci. Gdzieś w Norwegii, nie pamiętam ulicy. oczywiście temat 2 minuty po podaniu adresu 404. ktoś zrobił screena, na szczęście.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2015, 15:09
Tia, witamy w /b/ ,pytania o sposoby samobójstwa, tematy "get rekt" snuffy(true i fake) oraz masa porno, hakerów i psycholi...
Odpisz
11 września 2015, 14:23
@FanOfMarkiplier: nie zapominaj o "dubs" "trips" "quads" i tak dalej. choć te akurat lubię
Odpisz
16 września 2015, 14:39
Potwierdzam.
Odpisz
16 września 2015, 15:28
C:
Odpisz
16 września 2015, 15:41
Chodzi mi o gabena :v w internety zaszedłem o wiele dalej :v
Odpisz
16 września 2015, 15:47
Ja doszłam do momentu, w którym ucze się japońskiego, oglądam jak zostać wilkołakiem i jak ludzie wstrzymują mocz ;-;To było na prawdę dziwne po południe...
Odpisz
16 września 2015, 15:48
Ale tylko w jednym dniu, ja praktycznie codziennie ;-;
Odpisz
20 września 2015, 07:19
tyle że nie mogłeś tych fapaczy oglądać gdyż albowiem youtube usuwa filmy w których występują... penisy
Odpisz
20 września 2015, 10:40
@McMocarz: Tylko odgłosy, mogę ci dać link na PW.
Odpisz
16 września 2015, 14:56
niechcący kliknąłem odtwarzanie
Odpisz
10 września 2015, 16:26
Tak w ogóle, to co on zrobił?
Odpisz
9 września 2015, 21:26
sorki dodało się dwa razy ;_;
Odpisz
9 września 2015, 21:29
@UkradliMiNick: Ile razy?
Odpisz
9 września 2015, 21:31
@kubage123: dwa.
Odpisz
9 września 2015, 21:39
@UkradliMiNick: Ile razy?
Odpisz
9 września 2015, 21:42
@KarnyPingasZNorzem: no dwa ;_; (a przynajmniej u mnie)
Odpisz
9 września 2015, 21:46
@UkradliMiNick: Rzycie jest brótalne.
Odpisz
9 września 2015, 21:47
And full of zasadzkas i czasami kopas w dupas.
Odpisz
9 września 2015, 22:08
@UkradliMiNick: Ile razy?
Odpisz
9 września 2015, 22:33
@Crobat: hmm z 1 strona
Odpisz
9 września 2015, 22:44
@UkradliMiNick: Ile razy?
Odpisz
10 września 2015, 15:21
@ragnarok5255: tysiąc pięćset sto dziewięćset
Odpisz
10 września 2015, 16:25
@LaPrincessA: U mnie mowilo sie :Milion piecset sto dziewiecset.
Odpisz