Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 09:57

Niektórzy nawet tytuł muszą zje**ć. To było Chorzy Współlokatorzy a nie Dowcipni Współlokatorzy.

Avatar Roonia

10 września 2015, 20:09

Przyłączyłabym się do Alberta .-.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar obelus284

Edytowano - 27 grudnia 2015, 17:26

@Roonia: co wy wiecie o makabrycznym zabijaniu wy stare dupy jesteście

Avatar Fina258

4 października 2016, 16:51

@Roonia: To chodź

Avatar
Konto usunięte

10 września 2015, 23:58

Albert, ty pi**o, zapomniałeś o gumowych rękawiczkach!

Avatar Fina258

20 września 2015, 10:52

I tak zginie.

Avatar Ziemniak_apokalipsy

10 września 2015, 20:18

Albert no co ty zawsze sprawdza się czy ofiara nadal żyje bo potem są takie skutki.

Avatar
Konto usunięte

10 września 2015, 21:50

@Ziemniak_apokalipsy: GIŃ ZIEMNIAKU

Avatar ninja618

19 września 2015, 20:30

Nie dzisiaj!

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 10:01

@ninja618: NIEEEEEEeeeeeee...

Avatar dustin2001

19 września 2015, 23:14

Idiota! Obcina się najpierw nogi, żeby nie uciekł.

Avatar mrklorens

20 września 2015, 08:43

@dustin2001: niektórzy nie potrafią zabijać

Avatar dustin2001

20 września 2015, 09:51

@mrklorens: No niestety.

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 08:12

Hahahaha tylko się śmiać ;-;

Avatar TheMiecinaSISTA

19 września 2015, 20:31

Avatar FireSpell

19 września 2015, 20:18

Zabawny wspólokator.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2015, 16:13

W szafie jest jego żona a uciekający to jej kochanek.

Avatar JakubJJJ

11 września 2015, 22:20

przeczytałem Ahmed

Avatar Fox__

Edytowano - 10 września 2015, 20:24

Widać że niedoświadczony. Dla pewności zawsze ucinam głowę, ew. jak jestem na zadupiu to biorę mojego AKMSa i 7,62x51mm w łeb.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Aryman

19 września 2015, 20:45

@Fox__: Dzieci, proszę, odłóżcie te lego i kartonu z napisanymi na nich markerem numerami

Avatar
Konto usunięte

19 września 2015, 22:03

@Fox__: Dziwne. Ja na zadupiu jeszcze żadnych strzałów nie słyszałę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Ikony

Lekko nie będzie

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka