Szukają obcych w kosmosie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2015, 22:15
@KontoUsunięte: (Tu była najlepsza riposta na świecie)
Odpisz
26 września 2015, 19:25
kto to tam siedzi ja sie go boje
Odpisz
26 września 2015, 19:39
Tfoja stara!!!!1!111!3
Odpisz
26 września 2015, 21:49
@GetRekt_MLG: !ONE !ONE !ONE!!!!!!!!!!1
Odpisz
27 września 2015, 00:38
@GetRekt_MLG: nje bo ty!111!!!
Odpisz
27 września 2015, 07:41
@RobsonPlay: róhai kozzreeee!111111#$*(&$/
Odpisz
26 września 2015, 18:40
Czy jeżeli są od dawna na ziemi, można ich nazwać obcymi?
Odpisz
26 września 2015, 18:28
Ludzie szukają tego co już od dawna posiadają....
Odpisz
26 września 2015, 18:40
Nie czujesz klimatu.
Odpisz
26 września 2015, 18:27
Odpisz
26 września 2015, 18:05
Widziałem obcego, nowego sąsiada na dzielni.
Odpisz
10 września 2015, 22:03
Odpisz
Edytowano - 10 września 2015, 21:57
Kosmici są na Ziemi od kilku miliardów lat.
My wszyscy jesteśmy kosmitami,mieszkamy w pieprzonym kosmosie.
#iwanttobelieve
Odpisz
10 września 2015, 21:41
ayy lmao
Odpisz