Chciałbym kiedyś pojechać na Oktoberfest...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Papierowa szkoła posting
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2015, 19:08
"Nie jedź do Niemiec" - Mówili.
"Niemki są paskudne" - Mówili.
Odpisz
11 września 2015, 19:36
@shizofrenik: To nie Niemki. To pozostałości po inwazji na Berlin.
Odpisz
11 września 2015, 19:38
@shizofrenik: W niemczech coraz mniej Niemek.
Odpisz
Edytowano - 11 września 2015, 19:53
za to więcej Polek
Odpisz
11 września 2015, 19:56
Szwaby odbierają nam nasze piękne polki :(
Odpisz
Edytowano - 16 września 2015, 17:10
A ich geny przechodzą na te w Polsce. Za nie wiele lat będzie tak, że w Niemczech pełno pięknych kobiet, a w Polsce brzydkich. Chociaż i tak to mało możliwe, bo niemieckie geny dają brzydsze kobiety, a słowiańskie polepszają.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:17
@shizofrenik: turystki
Odpisz
5 lutego 2018, 10:42
@shizofrenik: teraz to byś najwyżej spotkał islamistki ;p
Odpisz
22 marca 2017, 11:02
SZTURM NA NIEMCY!!!! kotś ma samolot i atomówke????
Odpisz
18 sierpnia 2016, 23:16
Ładna niemra tak samo rzadko się zdarza jak brzydka polka... u mnie w klasie jest taka niemka 9/10 bo ma polskie korzenie.
Odpisz
16 września 2015, 18:43
Tam mają dużę cy... ekham eeee cykadła!
Odpisz
14 września 2015, 17:07
Odpisz
11 września 2015, 20:41
Te nie są zbyt ładne. Jedyne ładne Niemki to albo imigranci (nie chodzi mi o arabów czy coś, tylko zwykłych imigrantów), albo zgermanizowani Słowianie Wschodni.
Odpisz
12 września 2015, 09:39
@TheVixo: Jak to "normalni". Nie ma normalnych i nienormalnych, wszyscy są tacy sami. Przepraszam ale to jest po prostu chamskie tak mówić:)
Odpisz
12 września 2015, 10:20
@mistrz_lamorozcow: A gdzie ja niby napisałem ,,normalni" ?
Odpisz
12 września 2015, 18:03
@TheVixo: Przepraszam, "zwykli"
Odpisz
12 września 2015, 20:55
@mistrz_lamorozcow: To nie miało być chamskie. Napisałem o imigrantach i chciałem zaznaczyć, że nie chodzi mi o uchodźców.
Odpisz