Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar shizofrenik

11 września 2015, 19:08

"Nie jedź do Niemiec" - Mówili.
"Niemki są paskudne" - Mówili.

Avatar Miki13112000

11 września 2015, 19:36

@shizofrenik: To nie Niemki. To pozostałości po inwazji na Berlin.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 19:38

@shizofrenik: W niemczech coraz mniej Niemek.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 września 2015, 19:53

za to więcej Polek

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 19:56

Szwaby odbierają nam nasze piękne polki :(

Avatar dustin2001

Edytowano - 16 września 2015, 17:10

A ich geny przechodzą na te w Polsce. Za nie wiele lat będzie tak, że w Niemczech pełno pięknych kobiet, a w Polsce brzydkich. Chociaż i tak to mało możliwe, bo niemieckie geny dają brzydsze kobiety, a słowiańskie polepszają.

Avatar IllidanStormrage

4 sierpnia 2017, 02:17

@shizofrenik: turystki

Avatar Filipsss

5 lutego 2018, 10:42

@shizofrenik: teraz to byś najwyżej spotkał islamistki ;p

Avatar kawamic

22 marca 2017, 11:02

SZTURM NA NIEMCY!!!! kotś ma samolot i atomówke????

Avatar Maly_modelarz15

18 sierpnia 2016, 23:16

Ładna niemra tak samo rzadko się zdarza jak brzydka polka... u mnie w klasie jest taka niemka 9/10 bo ma polskie korzenie.

Avatar thepolishguy

16 września 2015, 18:43

Tam mają dużę cy... ekham eeee cykadła!

Avatar Cobranation

14 września 2015, 17:07

Avatar TheVixo

11 września 2015, 20:41

Te nie są zbyt ładne. Jedyne ładne Niemki to albo imigranci (nie chodzi mi o arabów czy coś, tylko zwykłych imigrantów), albo zgermanizowani Słowianie Wschodni.

Avatar mistrz_lamorozcow

12 września 2015, 09:39

@TheVixo: Jak to "normalni". Nie ma normalnych i nienormalnych, wszyscy są tacy sami. Przepraszam ale to jest po prostu chamskie tak mówić:)

Avatar TheVixo

12 września 2015, 10:20

@mistrz_lamorozcow: A gdzie ja niby napisałem ,,normalni" ?

Avatar mistrz_lamorozcow

12 września 2015, 18:03

@TheVixo: Przepraszam, "zwykli"

Avatar TheVixo

12 września 2015, 20:55

@mistrz_lamorozcow: To nie miało być chamskie. Napisałem o imigrantach i chciałem zaznaczyć, że nie chodzi mi o uchodźców.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

To się nie może nie udać

Nie znoszę kleszczy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Papierowa szkoła posting

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka