Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar P909355P

1 lutego 2021, 15:20

polska chyba powinna być biało-czerwona a nie czerwono-biała

Avatar Franciasto

9 czerwca 2021, 21:41

@P909355P: Poland ball jest specjalnie czerwono biały

Avatar P909355P

10 czerwca 2021, 08:47

@Franciasto: a ok

Avatar Meuflagiator2000

11 września 2015, 17:46

Imigranci jeśli pracują są spoko.

Avatar RobsonPlay

21 września 2015, 17:36

@Meuflagiator2000: A tacy którzy śmiecą, wyrzucają wodę itp to nie

Avatar Meuflagiator2000

22 września 2015, 16:08

@RobsonPlay: Czysta logika...

Avatar RobsonPlay

22 września 2015, 16:10

@Meuflagiator2000: Przy pisaniu tego komentarzu mój mUzg miał przerwe :)

Avatar
Konto usunięte

22 września 2015, 11:52

Czemu Francja na drugim obrazku nie ma oka?

Avatar Markus111115

21 września 2015, 21:43

No fajna ta Malta , Yno czamu tam pisze ze Polska 😳 oi "sa zeczy na niebie i ziemi..."

Avatar
Konto usunięte

21 września 2015, 20:51

Teraz wiem jak będzie wyglądać "3 wojna światowa"

Avatar Kacpi1707

21 września 2015, 20:44

A ja czekam az ktos madry zrobi komiks gdzie przedstawi problem Polski po 3 rozbiorze i problem uchodzcow teraz oraz zachowanie innych lepiej rozwinietych krajow. Ktos chetny prosze pisac powiem co I jak wedlug mnie

Avatar
lolman533

Edytowano - 21 września 2015, 17:53

Musieliście dbać mi takie cóż? ;- ;
Piękna autokorekta...
miało być Musieliście dać mi takie oczy?

Avatar GiveLeoAnOscar

21 września 2015, 17:31

1 na 10 jest uchodźcą.... a 9 leci na socjal

Avatar
Konto usunięte

21 września 2015, 17:03

Co tu mówić, zachodnia Europa to teoretycznie trup :/

Avatar bylejakbylegdzie

11 września 2015, 16:27

uchodźcy mogą sobie iść do polski, od dawna się tu dostają przechodząc przez ukrainę a potem z ukrainy przez polskę do niemiec

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 15:16

a moze jak tak będzie załozymy Z.G.Z.L.z.Y.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 14:44

Pewnie tak będzie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jakby trochę nie fair

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka