Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2015, 15:02
to mój pomysł
.
.
.
.
.
.
.
to ja Leonardo da vinci
Odpisz
15 września 2015, 10:12
Jedyny kubek, ale nie jedyne naczynie. I tak alkohol rzadko się pije z kubka...
Odpisz
15 września 2015, 16:30
@Mijak: z wanny czy z miski pijesz?
Odpisz
15 września 2015, 16:46
@YFYDB: Butelka, szklanka, kieliszek, kufel...
Odpisz
15 września 2015, 20:16
@Mijak: jak nie ma z czego to trzeba sobie radzić. Co prawda whisky z kubka do herbaty na działce nie wygląda dystyngowanie jak ze szklaneczki, ale jak trzeba to trzeba.
Odpisz
15 września 2015, 21:10
@Antycypator: Dlatego mówię, że rzadko, a nie, że nigdy. A chodziło mi głównie o sposób na ominięcie wspomnianej w obrazku matczynej zasady.
Odpisz
15 września 2015, 09:17
Dobre!
Odpisz
15 września 2015, 08:23
Było...
...W poczekalni.
Odpisz
15 września 2015, 16:51
@mistrz_lamorozcow: To nie było za h*ja śmieszne.
Odpisz
15 września 2015, 19:46
Wcale nie miało być.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2015, 19:04
Alkohol z klejem z taśmy? Muszę spróbować!
Odpisz
15 września 2015, 06:36
@Sebzer: A może od środka jest tak poklejone, że szczepią się z klejem zewnętrznej taśmy?
Odpisz
15 września 2015, 07:14
@Myszkapl: nie, skąd wpadłas na taki głupi pomysł
Odpisz
15 września 2015, 07:10
Z serii: Student potrafi
Odpisz
12 września 2015, 09:54
Ekhem, klej się rozpuści w alkoholu przecież.
Odpisz
12 września 2015, 10:22
To jest alkoholowo odporny klej
Odpisz
12 września 2015, 10:23
Aha.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2015, 10:26
W jedna minute odpisales? Troche dlugo...
Odpisz
12 września 2015, 10:40
to folią przykrywasz kubek potem taśmą oklejasz i w 3 miejscach taśmą u góry w środku przyklejasz aby to się trzymało
Odpisz
12 września 2015, 12:36
@bylejakbylegdzie: ;-; Po prostu wystarczy owinąć folią...
Odpisz
12 września 2015, 16:34
@Prooamix: folia jest za mało wytrzymała i może ci się rozwinąć
Odpisz
12 września 2015, 09:51
Odpisz
12 września 2015, 06:15
Janusz yeah. Twój naród jest z Ciebie zadowolony.
Odpisz