Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xNaxba

12 sierpnia 2016, 01:54

Ja tam zawsze modowałem GTA xd

Avatar BaDinGa_Boy

2 maja 2016, 19:23

Ja zawsze w Gta San Andreas miałem takiego fuksa że co chwila był jakiś diler i po graniu około 10 minut miałem 7 tysięcy xD

Avatar Ferikusu

4 stycznia 2016, 20:16

Ja zawsze grałam na kodach ;-;

Avatar jaccku321

10 października 2015, 19:50

Top 3 taktyki na start:

3. Bierzemy dz*wkę, podjeżdżamy w jakiś zaułek i zabijamy, dostajemy nóż, którym zakradamy się na dealerów (za każdego dostaje sie od 2000 do 5000 hajsu, w chjj dużo), ciupamy policjanta i kupujemy do pistoletu amunicję (nie opłaca się marnować hajsu na pistolet, najlepiej znaleźć i dokupić ammo)

2. Zbieramy te bronie typu SMG na dachu Sweeta, Pistolet w rogu działki GS, UZI pod mostem, kastet pod mostem, kamizelka pod mostem i robimy jadkę z policją, za co kolejne ammo do pistola.

1. Na ALT'cie (powolne chodzenie, jak cywilizowany ludź XD) wchodzimy na posterunek w Los Santos.
idziemy do pokojów przesłuchań = shotgun i kamizelka
idziemy do więźniów = pistolet i kamizelka
idziemy do szatni = pałka i kamizelka
idziemy do pryszniców = COŚ DLA Dennise = DILDOS XDD
No i po zebraniu broni idziemy do tego biura, kucamy za najbardziej skrytym biurkiem i jak policja skapnie się, że coś jest podejrzane to wyciągacie bronie i zza biurka strzelacie, wybijecie wszystkich to wychodzicie zza osłony i zbieracie hajs + bronie, jak już każdy dednął to wychodzimy i wchodzimy znowu.

Avatar Goral796

12 września 2015, 12:00

Zaczynalo sie piesciami i bejsbolami bo bylo sie tak biednymi ze oszczedzalo sie amunicje w pistoletach pozniej to sie hydrami policje atakowalo ;D

Avatar DiKarpio

Edytowano - 12 września 2015, 12:07

@Goral796: A ja znam pewien sekret :D Wyjdź na dach pierwszego domu CJ'a ,na którym będzie farba w sprayu .Potem przejdź na dach Sweet'a ,to znajdziesz SMG

Avatar Goral796

Edytowano - 12 września 2015, 12:09

@DiKarpio: CO TY GADASZ ;O!?
a wiedziales ze w kanale pod jednym mostem jest uzi a pod drugim kamizelka? XD

Avatar DiKarpio

12 września 2015, 12:13

@Goral796: Ja raz pod mostem gokarta zalazłem :)

Avatar bylejakbylegdzie

12 września 2015, 16:46

@Goral796: ja z pistoletem nigdy nie miałem problemu, zabijasz 1 policjanta pięściami potem zabijasz innych pięściami aż będziesz miał 2 gwiazdki i wtedy zaczynasz walkę pistoletem aż będziesz miał 4 gwiazdki bo wtedy to zwiewaj do domu się zapisać i rozpoczynasz walkę od nowa

Avatar ragnarok5255

24 września 2015, 19:12

@Goral796: A wiedziales ze pod mostem kolo GS jest kastet?

Avatar SkaTpl

24 września 2015, 21:29

@Goral796: Ja od 4 lat masakruję w GTA SA online, pizgam w gl, tgl i fr (wolololo nikt nie wie co to jest).

Avatar Marcin46405

25 września 2015, 08:29

@SkaTpl: ja wiem -_- ale chodzi ci o
Sa-mp czy MTA ?

Avatar SkaTpl

26 września 2015, 13:25

@Marcin46405: SAMP, server PPS.

Avatar ALKATRAZ

24 września 2015, 18:24

ach te czasy, aż chyba ściągnę na telefon

Avatar HEAVYMOOSE

24 września 2015, 18:10

Ja zaczynam od zabijania w zaułkach, zbieram kasę od trupów a potem kupuję tanią broń

Avatar
Konto usunięte

12 września 2015, 19:42

heh , u mnie tak było że zabijając prostytutke dostałem nóż a potem na gliny :D

Avatar Sealand

12 września 2015, 13:42

Tą łopatą to się pokonywało wojsko, więc nic dziwnego tu nie widzę :P

Avatar bylejakbylegdzie

12 września 2015, 10:36

ja tam policję w sa pięściami biłem, cj chyba jako jedyna postać w gta miała takie op pięści bo potrafiłem dać stunlock dla kilku przeciwników na raz

w sumie to raz pięściami doszedłem do 4 gwiazdki :/

Avatar Fox__

12 września 2015, 10:20

-CJ, słyszysz mnie?
-Raider, jesteś pewien że nie dałeś mu nic mocnego?

Avatar
Konto usunięte

12 września 2015, 10:21

@Fox__: Ale fajny cytat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Były nóżki, nie ma nóżek

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka