Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2016, 01:54
Ja tam zawsze modowałem GTA xd
Odpisz
2 maja 2016, 19:23
Ja zawsze w Gta San Andreas miałem takiego fuksa że co chwila był jakiś diler i po graniu około 10 minut miałem 7 tysięcy xD
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:16
Ja zawsze grałam na kodach ;-;
Odpisz
10 października 2015, 19:50
Top 3 taktyki na start:
3. Bierzemy dz*wkę, podjeżdżamy w jakiś zaułek i zabijamy, dostajemy nóż, którym zakradamy się na dealerów (za każdego dostaje sie od 2000 do 5000 hajsu, w chjj dużo), ciupamy policjanta i kupujemy do pistoletu amunicję (nie opłaca się marnować hajsu na pistolet, najlepiej znaleźć i dokupić ammo)
2. Zbieramy te bronie typu SMG na dachu Sweeta, Pistolet w rogu działki GS, UZI pod mostem, kastet pod mostem, kamizelka pod mostem i robimy jadkę z policją, za co kolejne ammo do pistola.
1. Na ALT'cie (powolne chodzenie, jak cywilizowany ludź XD) wchodzimy na posterunek w Los Santos.
idziemy do pokojów przesłuchań = shotgun i kamizelka
idziemy do więźniów = pistolet i kamizelka
idziemy do szatni = pałka i kamizelka
idziemy do pryszniców = COŚ DLA Dennise = DILDOS XDD
No i po zebraniu broni idziemy do tego biura, kucamy za najbardziej skrytym biurkiem i jak policja skapnie się, że coś jest podejrzane to wyciągacie bronie i zza biurka strzelacie, wybijecie wszystkich to wychodzicie zza osłony i zbieracie hajs + bronie, jak już każdy dednął to wychodzimy i wchodzimy znowu.
Odpisz
12 września 2015, 12:00
Zaczynalo sie piesciami i bejsbolami bo bylo sie tak biednymi ze oszczedzalo sie amunicje w pistoletach pozniej to sie hydrami policje atakowalo ;D
Odpisz
Edytowano - 12 września 2015, 12:07
@Goral796: A ja znam pewien sekret :D Wyjdź na dach pierwszego domu CJ'a ,na którym będzie farba w sprayu .Potem przejdź na dach Sweet'a ,to znajdziesz SMG
Odpisz
Edytowano - 12 września 2015, 12:09
@DiKarpio: CO TY GADASZ ;O!?
a wiedziales ze w kanale pod jednym mostem jest uzi a pod drugim kamizelka? XD
Odpisz
12 września 2015, 12:13
@Goral796: Ja raz pod mostem gokarta zalazłem :)
Odpisz
12 września 2015, 16:46
@Goral796: ja z pistoletem nigdy nie miałem problemu, zabijasz 1 policjanta pięściami potem zabijasz innych pięściami aż będziesz miał 2 gwiazdki i wtedy zaczynasz walkę pistoletem aż będziesz miał 4 gwiazdki bo wtedy to zwiewaj do domu się zapisać i rozpoczynasz walkę od nowa
Odpisz
24 września 2015, 19:12
@Goral796: A wiedziales ze pod mostem kolo GS jest kastet?
Odpisz
24 września 2015, 21:29
@Goral796: Ja od 4 lat masakruję w GTA SA online, pizgam w gl, tgl i fr (wolololo nikt nie wie co to jest).
Odpisz
25 września 2015, 08:29
@SkaTpl: ja wiem -_- ale chodzi ci o
Sa-mp czy MTA ?
Odpisz
26 września 2015, 13:25
@Marcin46405: SAMP, server PPS.
Odpisz
24 września 2015, 18:24
ach te czasy, aż chyba ściągnę na telefon
Odpisz
24 września 2015, 18:10
Ja zaczynam od zabijania w zaułkach, zbieram kasę od trupów a potem kupuję tanią broń
Odpisz
12 września 2015, 19:42
heh , u mnie tak było że zabijając prostytutke dostałem nóż a potem na gliny :D
Odpisz
12 września 2015, 13:42
Tą łopatą to się pokonywało wojsko, więc nic dziwnego tu nie widzę :P
Odpisz
12 września 2015, 10:36
ja tam policję w sa pięściami biłem, cj chyba jako jedyna postać w gta miała takie op pięści bo potrafiłem dać stunlock dla kilku przeciwników na raz
w sumie to raz pięściami doszedłem do 4 gwiazdki :/
Odpisz
12 września 2015, 10:20
-CJ, słyszysz mnie?
-Raider, jesteś pewien że nie dałeś mu nic mocnego?
Odpisz
12 września 2015, 10:21
@Fox__: Ale fajny cytat
Odpisz