Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Papierowa szkoła posting
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2016, 12:42
xd
Odpisz
13 września 2015, 22:26
Z wołowinką!!! XD
Odpisz
14 września 2015, 16:26
@Gal_Anonim: Raczej z wieprzowinką. xD
Odpisz
14 września 2015, 16:27
@Gal_Anonim: chyba z koziny
Odpisz
14 września 2015, 17:13
@fil341: Nie ku*wa, z perwolu.
Odpisz
14 września 2015, 17:17
@skate07071: Zrobiłeś mi dzień.
Odpisz
14 września 2015, 17:21
O ku*wa, jestem bogiem.
Odpisz
14 września 2015, 17:26
@skate07071: no jesteś ;)
Odpisz
14 września 2015, 17:28
@mistrzu12pl: I feel this power! And it's over 90000!
Odpisz
14 września 2015, 19:13
@skate07071: Ku*wa, z domestosu od razu!
Odpisz
14 września 2015, 20:41
A żebyś ku*wa wiedział.
Odpisz
21 września 2015, 07:23
@skate07071: To ona.
Odpisz
21 września 2015, 15:07
@Adsai: A po czym poznać ?
Odpisz
30 września 2015, 20:38
@skate07071: Cytując kobiety "Domyśl się".
Odpisz
15 września 2015, 08:03
to jest Wc Donald
Odpisz
14 września 2015, 20:05
Koles wybuchnie złością.
Odpisz
12 września 2015, 17:01
Szejk kakaowy, jeżeli wiesz, o co mi chodzi.
Odpisz
14 września 2015, 16:13
@figaro19: Dubajski przysmak.
Odpisz
14 września 2015, 20:05
@figaro19: Szejk kaKAŁowy?
Odpisz
14 września 2015, 16:38
To logo z Mc'Donaldu chyba jest upośledzone.
Odpisz
14 września 2015, 16:38
To chyba logo podrabianego Mc Donalda
Odpisz
13 września 2015, 00:11
To logo macdonaldu w tle cbyba miało jakiś wypadek że się tak do góry nogami przewróciło ;-;
Odpisz
14 września 2015, 16:28
@Irvin: WcDonald
Odpisz
14 września 2015, 16:22
Przysmak Unii
Odpisz
14 września 2015, 16:17
Poczekaj aż moi kumple z Syri przypłyną sku*wesynu.
Odpisz
14 września 2015, 16:11
Chyba zaraz wybuchnę
Odpisz
14 września 2015, 16:05
ja zawsze truskawkowego biore
Odpisz
13 września 2015, 09:45
"Allahu Akbar!" Pierdup i po Macu.
Odpisz
12 września 2015, 23:59
allah akbar.
Odpisz
12 września 2015, 18:27
A za ladą pewnie studentka z "Dobrą przyszłością".
Odpisz