Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 września 2015, 14:08

Widziałem jak na tablicy z Chojnice ktoś dorysował kreske nad o...

Avatar Naczelna

18 września 2015, 13:55

Avatar AustraliaBall

Edytowano - 17 września 2015, 15:26

Kolejna głupia miejscowość

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 16:12

@AustraliaBall: Jest też Koniec Świata...

Avatar
Konto usunięte

18 września 2015, 07:45

@AustraliaBall: Wódka jest niby głupia?

Avatar Rewrew

12 września 2015, 17:22

Avatar
Konto usunięte

13 września 2015, 09:50

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

17 września 2015, 14:09

Avatar mooped

17 września 2015, 14:21

@Rewrew: o ku*wa mieszkam nie daleko ;-;

Avatar mooped

17 września 2015, 14:21

a to jest po drodze do sworów ;-;

Avatar Rewrew

17 września 2015, 15:50

@mooped: Fajnie.

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 18:07

@mooped: Dzięki, odwiedzę ;-;

Avatar mooped

17 września 2015, 18:43

XD pomorskie?

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 19:30

@mooped: Nie ? ;-;

Avatar mooped

17 września 2015, 19:50

to powodzenia

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 19:57

@mooped: U mnie jest Tymbark...

Avatar eah_raven_queen

17 września 2015, 21:40

@Rewrew: Byłam, nie polecam.

Avatar tiktak101

17 września 2015, 14:08

Avatar HejterHejter0w

Edytowano - 17 września 2015, 16:24

@tiktak101: M o s z n a? M o s z n a !

Avatar WolfWolfyWolf

17 września 2015, 15:20

Ani żywego ducha...dretwo jakoś tam

Avatar Crobat

17 września 2015, 15:05

Bezzwłocznie się tam udam.

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 14:51

ta ulica taka nieżywa

Avatar Asia_929917_As

17 września 2015, 14:50

Ciekawe miejsce to pewnie xd

Avatar TheVixo

17 września 2015, 14:33

Ja byłem w Chwałobogowicach, Babilonie, Dreźnie i Lipsku.
Tak, to są wsie w Polsce.

Avatar HejterHejter0w

17 września 2015, 14:21

Niedaleko Mikołajek jest wieś Zgon xD

Avatar Tymoslaw0

12 września 2015, 18:01

-Skąd pochodzisz?
-Zwłoki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie są aż takie pyszne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka