Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 10:10
Hm
Odpisz
13 listopada 2021, 21:33
Ale stary dizajn strony
Odpisz
24 kwietnia 2009, 18:26
a bany na mnie nie działają :P
mam dwa profile :P
i nikt mnie nie pokona hahaha!!
obrazek 3/5 bo to trochę zboczone
Odpisz
6 czerwca 2011, 15:47
@anty_kajko_i_inni: napewno?? ja mam więcej niż ty a ty o tym nie wiesz i chwaląc się tym robisz z siebie(sry za taki komentarz)dziecko neo
nie będe rozmawiać więcej o tym bo wiecie co dalej robić
2/5
Odpisz
24 sierpnia 2011, 18:37
@anty_kajko_i_inni: TY CHYBA MASZ DEBILNE KOMENTARZE KAJKO SRAJKO
Odpisz
20 września 2011, 17:29
Sam jesteś srajko... Teraz przyznaję się że jestem kajkiem ale nie downuję już na jeja...
Odpisz
25 września 2011, 10:07
@anty_kajko_i_inni: mój tata jest programista i może cie skasować jeśli chcesz
Odpisz
31 stycznia 2012, 15:08
Hahahaha, doobre! :D I tym udowodniłeś, że masz bodajże 6-8lat. :DD
Odpisz
1 lutego 2012, 14:27
@Michal043: spadaj
Odpisz
14 lutego 2012, 22:40
Lol?
Odpisz
14 lutego 2012, 23:05
lapka w gore za smiesznego teksta xD
Odpisz
26 stycznia 2011, 17:04
dobre
5/5
Odpisz
25 kwietnia 2009, 11:20
żal dzieci neo 2/5
Odpisz
24 kwietnia 2009, 20:51
Hehehehe.... 4/5
Odpisz
24 kwietnia 2009, 20:45
zal... dzieci sie podniecają...2/5
Odpisz
24 kwietnia 2009, 20:01
Kajko a ja se mogę z 10 profili założyć, i co?
Odpisz
24 kwietnia 2009, 19:00
dziecko wróciło z przedszkola!!
RADUJMY SIĘ
ma nas kto rozbawiac
Odpisz
24 kwietnia 2009, 13:51
A ten gdzie z palcami ;P 4/5
Odpisz
24 kwietnia 2009, 13:31
to że ten pierwszy chłopiec pokazuje babe orzy aucie
Odpisz
24 kwietnia 2009, 10:50
4/5 spoko :P.Ale co oznacza na dole ten photoshop....:B
Odpisz
24 kwietnia 2009, 09:57
3/5
Odpisz
24 kwietnia 2009, 09:25
3/5
Odpisz
24 kwietnia 2009, 08:39
Takie sobie 3/5
Odpisz