Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Leigh_

5 lutego 2016, 14:18

Mnie uczy pan.

Avatar SeeU_

17 września 2015, 11:07

Najlepsze było... "Narysujcie glowe konia"... Okej. Narysowałam, bo potrafiłam, ale szkic... Bo lubuje sie w szkicach i cieniowaniu, a ta mi wyjeżdża, że ponure, co to ma być, nie mam kredek w piórniku?... A chwali jakiegos kucyka pony, bo kolorowy... Chyba coś nie tak z tą sztuką...

Avatar Naczelna

17 września 2015, 11:20

@SeeU_: Albo te sytuacje kiedy ktoś narysuje "patyczka", tak w 2 min by coś było i jest lepiej oceniany niż ten co namaluje prawdziwy portret, któremu poświęcał tygodnie ;-;

Avatar SeeU_

17 września 2015, 12:35

@Naczelna: Prawda :/ nawet jak ktoś ma talent jest niedoceniony

Avatar Tomasz95

12 października 2015, 21:31

@SeeU_: U mnie to nawet rysowania normalnego nie ma. (gim) Ciągle tylko kredki (ale pod żadnym pozorem nie dotykając ołówka), farby, wycinanki i inne rzeczy dla dzieci.

Avatar Dexterek

17 września 2015, 12:57

Kto miał 5 z plasty ?

Avatar polandball1

17 września 2015, 13:39

@Dexterek: A liczy się 6 ?

Avatar rozwalgo

20 września 2015, 07:37

@Dexterek: ja 6

Avatar Tomasz95

12 października 2015, 21:29

@Dexterek: Potrafię rysować ale na plastyce i zajęciach artystycznych nie istnieje takie pojęcie. Zawsze jakieś farby, kredki, wycinanki i inne tego typu rzeczy dla dzieci. W GIMNAZJUM! Na razie to z plastyki mam jedynki, jeszcze w podstawówce do 5 klasy trochę mnie to interesowało i było więcej rysowania a ja miałem ocenę ,,bardzo dobry''. Teraz za to mam najlepsze oceny w klasie z matematyki. W poprzedniej klasie z biologii. I we wszystkich klasach z informatyki.

Avatar albatrosia

17 września 2015, 21:25

Kiedyś w liceum plastycznym trzeba było namalować kulig z dowolnej perspektywy. Namalowałam drogę i powiedziałam, że to kulig z perspektywy konia. Dostałam 5.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 września 2015, 18:57

No? U mnie to norma, wg. znajomych i nauczycieli najlepiej rysuję z klasy. A nauczyciel plastyki mówi, że rysować nie umiem. Ale nie to jest najlepsze.. 5 z matmy.. to dopiero coś!

Avatar furry_candy_husky_

17 września 2015, 17:26

...słysze to codziennie

Avatar Rewrew

17 września 2015, 17:48

@furry_candy_husky_: Peeewnie podróba.

Avatar furry_candy_husky_

17 września 2015, 19:51

@Rewrew: ....jaka podróba?

Avatar Rewrew

17 września 2015, 19:54

@furry_candy_husky_: Najpiękniejsza.

Avatar furry_candy_husky_

17 września 2015, 19:57

@Rewrew: 😕wut?

Avatar Solony_Tost

17 września 2015, 14:55

Nie poznam tego uczucia,a rysuję najlepiej z klasy(według kolegów)

Avatar WampirzycaMarcelina

17 września 2015, 14:25

Fell like a real artist

Avatar SockPuppet

17 września 2015, 12:02

Czy to jest Henryk VIII?

Avatar Naczelna

17 września 2015, 10:13

Nie znam i nie poznam ;-;

Avatar HariPota

14 września 2015, 22:03

Nie znam

Avatar Myszkapl

13 września 2015, 19:09

Nie znam tego uczucia :( nigdy mój talent nie został doceniony.
No i mnie nie uczyła pani, tylko pan tzw. Bocian. Człowiek renesansu - organista, nauczyciel muzyki-techniki-plastyki-zajęć artystycznych w trzech, a potem dwóch szkołach, opiekun chóru szkolnego w gimnazjum. Człowiek, do którego jak przez pomyłkę się powie "proszę pani", wyskoczy ze swoim tekstem "Czy ja wyglądam na niewiastę? Włos nie ten. Pierś nie ta..."

Avatar
Konto usunięte

14 września 2015, 07:07

@Myszkapl: Ja wcale nie mam talentu. Tak więc nie ma czego we mnie doceniać.

Avatar
Konto usunięte

13 września 2015, 21:18

ja też nie znam

Avatar SherlockHolmes

13 września 2015, 19:13

A potem się okazuje, że mama w domu pomagała.

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

13 września 2015, 19:26

@SherlockHolmes: taka prawda

Avatar NinjaPotato

13 września 2015, 20:33

@NoszKurnaJakSieNazwac: mi tata rysuje a mama koloruje._.

Avatar
Konto usunięte

13 września 2015, 18:50

To uczucie gdy namalowałeś coś tak za**bistego, że mógłbyś zostać drugim da Vinci, a i tak pani chwali jakieś bazgroły.

Avatar Crobat

13 września 2015, 20:32

Moja plastyczka w podstawówce.Jakieś gówna upośledzonej artystycznie i intelektualnie parchatej grubaski chwaliła a mi mówiła,że za mało kolorków.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Przerwa na herbatkę

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka