Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przerwa na herbatkę
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2016, 14:18
Mnie uczy pan.
Odpisz
17 września 2015, 11:07
Najlepsze było... "Narysujcie glowe konia"... Okej. Narysowałam, bo potrafiłam, ale szkic... Bo lubuje sie w szkicach i cieniowaniu, a ta mi wyjeżdża, że ponure, co to ma być, nie mam kredek w piórniku?... A chwali jakiegos kucyka pony, bo kolorowy... Chyba coś nie tak z tą sztuką...
Odpisz
17 września 2015, 11:20
@SeeU_: Albo te sytuacje kiedy ktoś narysuje "patyczka", tak w 2 min by coś było i jest lepiej oceniany niż ten co namaluje prawdziwy portret, któremu poświęcał tygodnie ;-;
Odpisz
17 września 2015, 12:35
@Naczelna: Prawda :/ nawet jak ktoś ma talent jest niedoceniony
Odpisz
12 października 2015, 21:31
@SeeU_: U mnie to nawet rysowania normalnego nie ma. (gim) Ciągle tylko kredki (ale pod żadnym pozorem nie dotykając ołówka), farby, wycinanki i inne rzeczy dla dzieci.
Odpisz
17 września 2015, 12:57
Kto miał 5 z plasty ?
Odpisz
17 września 2015, 13:39
@Dexterek: A liczy się 6 ?
Odpisz
20 września 2015, 07:37
@Dexterek: ja 6
Odpisz
12 października 2015, 21:29
@Dexterek: Potrafię rysować ale na plastyce i zajęciach artystycznych nie istnieje takie pojęcie. Zawsze jakieś farby, kredki, wycinanki i inne tego typu rzeczy dla dzieci. W GIMNAZJUM! Na razie to z plastyki mam jedynki, jeszcze w podstawówce do 5 klasy trochę mnie to interesowało i było więcej rysowania a ja miałem ocenę ,,bardzo dobry''. Teraz za to mam najlepsze oceny w klasie z matematyki. W poprzedniej klasie z biologii. I we wszystkich klasach z informatyki.
Odpisz
17 września 2015, 21:25
Kiedyś w liceum plastycznym trzeba było namalować kulig z dowolnej perspektywy. Namalowałam drogę i powiedziałam, że to kulig z perspektywy konia. Dostałam 5.
Odpisz
Edytowano - 17 września 2015, 18:57
No? U mnie to norma, wg. znajomych i nauczycieli najlepiej rysuję z klasy. A nauczyciel plastyki mówi, że rysować nie umiem. Ale nie to jest najlepsze.. 5 z matmy.. to dopiero coś!
Odpisz
17 września 2015, 17:26
...słysze to codziennie
Odpisz
17 września 2015, 17:48
@furry_candy_husky_: Peeewnie podróba.
Odpisz
17 września 2015, 19:51
@Rewrew: ....jaka podróba?
Odpisz
17 września 2015, 19:54
@furry_candy_husky_: Najpiękniejsza.
Odpisz
17 września 2015, 19:57
@Rewrew: 😕wut?
Odpisz
17 września 2015, 14:55
Nie poznam tego uczucia,a rysuję najlepiej z klasy(według kolegów)
Odpisz
17 września 2015, 14:25
Fell like a real artist
Odpisz
17 września 2015, 12:02
Czy to jest Henryk VIII?
Odpisz
17 września 2015, 10:13
Nie znam i nie poznam ;-;
Odpisz
14 września 2015, 22:03
Nie znam
Odpisz
13 września 2015, 19:09
Nie znam tego uczucia :( nigdy mój talent nie został doceniony.
No i mnie nie uczyła pani, tylko pan tzw. Bocian. Człowiek renesansu - organista, nauczyciel muzyki-techniki-plastyki-zajęć artystycznych w trzech, a potem dwóch szkołach, opiekun chóru szkolnego w gimnazjum. Człowiek, do którego jak przez pomyłkę się powie "proszę pani", wyskoczy ze swoim tekstem "Czy ja wyglądam na niewiastę? Włos nie ten. Pierś nie ta..."
Odpisz
14 września 2015, 07:07
@Myszkapl: Ja wcale nie mam talentu. Tak więc nie ma czego we mnie doceniać.
Odpisz
13 września 2015, 21:18
ja też nie znam
Odpisz
13 września 2015, 19:13
A potem się okazuje, że mama w domu pomagała.
Odpisz
13 września 2015, 19:26
@SherlockHolmes: taka prawda
Odpisz
13 września 2015, 20:33
@NoszKurnaJakSieNazwac: mi tata rysuje a mama koloruje._.
Odpisz
13 września 2015, 18:50
To uczucie gdy namalowałeś coś tak za**bistego, że mógłbyś zostać drugim da Vinci, a i tak pani chwali jakieś bazgroły.
Odpisz
13 września 2015, 20:32
Moja plastyczka w podstawówce.Jakieś gówna upośledzonej artystycznie i intelektualnie parchatej grubaski chwaliła a mi mówiła,że za mało kolorków.
Odpisz