Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2016, 08:56
Cala Polska spiewa z nami ,,Wypi***alac z uchodzcami''.
Odpisz
5 października 2015, 08:37
Chrońmy nasze Polskie kozy od uchodźców
Odpisz
4 października 2015, 22:17
Już ją pewnie dupa boli.
Odpisz
4 października 2015, 22:31
@panther500: Albo inna część ciała ;-;
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 07:45
@Dieg0l: aaa no tak. Zależy od upodobań tych Arabów.
Odpisz
4 października 2015, 23:18
Dzięki uchodźcą będzie można znoqu spotkać w lasach fauny! (dla nieogarniętych: faun pół człowiek,pół koza)
Odpisz
4 października 2015, 22:17
I tak powstał koziołek matołek
Odpisz
4 października 2015, 22:32
O nie koziołka matołka to Ty zostaw xD Koziołek matołek nie był dzieckiem araba :(
Odpisz
4 października 2015, 21:53
[*] odbyt
Odpisz
4 października 2015, 21:49
Chrońmy nasze kozy, żeby tylko muzułmanie z nimi nie kopulowali!
Odpisz
4 października 2015, 21:46
Miałam identyczną minę O_o
Odpisz
13 września 2015, 19:49
Mam to gdzies. Dopoki mam amunicję jest OK.
Odpisz
13 września 2015, 20:06
@sylwon1234: "Problemy z imigrantami zaczynają się wtedy gdy kończy się amunicja"
~Dadudeł
Odpisz
4 października 2015, 21:07
@Fox__: Dobre! Ku chwale bogom!
Odpisz
4 października 2015, 21:26
@Fox__:
Odpisz
4 października 2015, 21:11
uchoooodźcy.
Meeeeeee
Dlaaaaaczeeegooo.
Meeeeeee.
Odpisz
13 września 2015, 19:57
Pff ci uchodźcy uciekają tylko dla kasy. Nawet jak Polska da im jedzenie, wod3, leki i schron! Oni powiędzą eee bieda i pójdą do Niemiec lub Szwecji.
Odpisz
13 września 2015, 20:31
Prawda
Odpisz
13 września 2015, 20:39
W drodze do Szwecji krzyczą "zabierzcie nas do Norwegii, bo wyskoczymy za burtę".
Odpisz
4 października 2015, 21:09
I bardzo dobrze. Niech spie***ają!
Odpisz
13 września 2015, 20:10
Czemu ona ma tak ku*ewsko dziwne oczy?
Odpisz
13 września 2015, 21:00
@BOOMBOOX: Każda koza ma takie .-.
Odpisz
13 września 2015, 21:18
@SweetTruskawka: Faktycznie... nie było tematu
Odpisz
4 października 2015, 21:07
@BOOMBOOX: Ćpała koks.
Odpisz
13 września 2015, 19:55
Ta koza ma naprawdę ostro przekebabione.
Odpisz
13 września 2015, 19:32
Żeby to oni się ku*wa nie ździwili jak tu przyjadą!
Odpisz