Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LatajacyZelekZBiedronki

25 marca 2016, 15:25

Prosze order painta za świetnie wklejony napis

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2017, 21:22

Avatar Choi_Seunghyun

5 lipca 2016, 18:54

Edge to dno.
\______/

Avatar SouthSudanBall

5 października 2015, 23:10

Edge jest przynajmniej świetny. Lepszy nawet od chroma. \#hatersgonnahate/

Avatar PikachuAlka

13 września 2015, 20:17

Niestety tu cię zawiodę. Edge jest za**biste.

Avatar Slenderowiec2012

5 października 2015, 22:50

@PikachuAlka: Prawie jak z Magicarpem.

Avatar sebek745

5 października 2015, 20:29

a najlepsze jest to że to prawdziwy hak do pokemon fire red o nazwie iconmon

Avatar theTROLL605

5 października 2015, 19:05

A na Windows 10 można znaleźć i Explorera i Edge.

Avatar Windows_10

13 września 2015, 20:25

Edge najlepszy!

Avatar NinjaPotato

Edytowano - 13 września 2015, 20:27

@Windows_10: ic stąd

Avatar Windows_10

13 września 2015, 21:55

@NinjaPotato: dla mnie najlepszy, jak masz inne zdanie to OK ale dla mnie on jest najlepszy

Avatar Mycha2001

13 września 2015, 22:01

@Windows_10: Internet tak działa że jak masz własne zdanie to cię po prostu schejtują.

Avatar NinjaPotato

13 września 2015, 22:07

@Mycha2001: On nie wyraził własnego zdania gdyby wyraził powinien napisać Moim zdaniem lub coś w tym stylu

Avatar Mycha2001

Edytowano - 13 września 2015, 22:13

@NinjaPotato: Zdanie zalicza się do wszystkiego np do tego co napisał.

Avatar NinjaPotato

13 września 2015, 23:37

@Mycha2001: ale in tak jakby to narzucil gdyby napisał np Według mnie nie byłoby shitstormu.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 października 2015, 18:49

@Windows_10: explorer lepszy był bo przynajmniej się nie zacinał

Avatar
Konto usunięte

5 października 2015, 18:55

@Windows_10: chwal mnie

Avatar xdamix

Edytowano - 5 października 2015, 19:48

Idź się lecz na system bo na przeglądarkę już jest za późno...(ten komentarz nie ma być hejtem).

Avatar SouthSudanBall

5 października 2015, 23:11

@Mycha2001: Shejtują*

Avatar matix044

13 września 2015, 19:54

Nie zabijajcie za czcionkę, nie mogłem znaleść takiej samej :V

Avatar Crobat

13 września 2015, 20:23

@matix044: Mogłeś narysować w paincie ołówkiem.

Avatar Sebzer

13 września 2015, 19:55

po tylu latach...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nieuczciwa ocena

Szybki jak błyskawica

Fergus

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka