Skoro jesteśmy tym co jemy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie idź!
Przerwa na herbatkę
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 lutego 2019, 14:50
Jestem słodka jak cukierek, a w "ćrodku" jak diabełek/tylko owiń mnie w papierek
Odpisz
6 marca 2017, 00:09
co jeśli zjem batmana ?
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:37
Jestem jabłkiem? :<
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:29
Jestem gumą jerzynową.
Odpisz
24 września 2015, 19:20
Odpisz
20 września 2015, 13:14
To by vnaczyło, ve jesteśmy canniballami. Jestem kanapką i jem kanapki.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2015, 16:37
Niezła ze mnie ... KANAPKA
Odpisz
20 września 2015, 10:38
@YFYDB: Ty morderco
Odpisz
20 września 2015, 12:59
@Windows8: kogo ukotrupiłam, poprzez zjedzenie go?
Odpisz
20 września 2015, 13:10
@YFYDB: jacka1s
Odpisz
19 września 2015, 19:08
jestem słodka jak cukierek, tylko owiń mnie w papierek
Odpisz
18 września 2015, 21:52
Bez(a) jaj
Odpisz
18 września 2015, 20:05
Jestę Hamburgerę
Odpisz
18 września 2015, 19:39
ciasto czekoladowe :D
Odpisz
18 września 2015, 18:58
Niezłe ze mnie żelki (akurat w tej chwili jem żelki)
Odpisz
18 września 2015, 16:33
Jestem pasztetem :(
Odpisz
18 września 2015, 15:59
Niezły ze mnie naleśnik :P
Odpisz
18 września 2015, 14:57
Niezły ze mnie placek ;-;
Odpisz