Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Captain_0bvious

18 września 2015, 15:19

Nope, sen to metoda na regenerację i odpoczynek, a marzenia senne są dziwne na wskutek "wyłączenia" logiki. Naturalnym jest zdobywać jedzenie i rozważać się.

Avatar PolskiUzytkownik

18 września 2015, 18:56

a nie rozmnażać?

Avatar DiKarpio

18 września 2015, 18:58

@PolskiUzytkownik: Pewnie mu autokorekta zmieniłą

Avatar PolskiUzytkownik

18 września 2015, 19:00

@DiKarpio: może i tak

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 18 września 2015, 22:13

@PolskiUzytkownik: Autokorekta jest za**bista

Avatar
Captain_0bvious

18 września 2015, 22:13

zje**na*

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 19 września 2015, 09:07

@PolskiUzytkownik: Nie, powinniśmy rozważać nad sensem naszego istnienia.

Avatar McMocarz

Edytowano - 24 kwietnia 2016, 19:56

@Slenderowiec2012: I teraz mi to mówisz!? *Zdziera ze ściany plany podboju wszechświata*

Avatar MrTikTak

19 września 2015, 11:03

ja nie śnię czy to znaczy że nie żyję?

Avatar SzybkiTill

18 września 2015, 22:44

Sen to taki singleplayer.

Avatar noszkurnawszystkozajete

18 września 2015, 19:43

To w takim razie byłam w ciąży 2 razy, na koncercie ulubionego zespołu minimum 6, zjadły mnie jakieś kolorowe stworki i podstawówka się spaliła. Tiaaa...

Avatar xXkuba22Xx

18 września 2015, 15:04

Avatar YFYDB

18 września 2015, 16:20

@xXkuba22Xx: pstro.

Avatar YFYDB

18 września 2015, 16:20

z serii: Admin i jego teorie spiskowe.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2015, 16:18

Sen - wyłączenie/ograniczenie działania zmysłów i skupienie się na przetwarzaniu informacji.
Ja tak uważam przynajmniej.

Avatar dustin2001

18 września 2015, 15:47

Nie.

Avatar serio

18 września 2015, 15:31

o ku*wa...

Avatar Adsai

18 września 2015, 15:04

Jeżeli jestem tak naprawdę w śpiączce będę ostro wku*wiony, napaliłem się już na tego Fallout'a.

Avatar Hartio

Edytowano - 18 września 2015, 15:30

@Adsai: Ale jeśli tak, to fallout wychodzi właśnie w tej śpiączce. :P Bardziej powinieneś być wku*wiony jak się obudzisz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Młodzi gniewni

Ikony

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka