Gdy poprawisz nauczyciela przed oczami całej klasy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2015, 19:31
baba od anglika nie wiedziała co znaczy hamster a ja jej mówie że chomik :P ooooooooooooooh my god you wot m8
Odpisz
21 września 2015, 22:47
Tak, poprawiłem nauczycielkę od matmy, efekt? na 3 klasę gimbazy 2 a z "egzaminu gimnazjalnego" z części matematycznej 100%
to o czymś nie świadczy?
Odpisz
21 września 2015, 13:30
Ja kiedyś na Angielskim, powiedziałam coś po Angielsku, a pani nie rozumiała o czym mówię. ;-;
Odpisz
Edytowano - 21 września 2015, 15:21
Pewnie tak pokaleczyłeś
angielski, że nie zrozumiała.
Odpisz
21 września 2015, 20:37
@Jasonicos: Po prostu mam nie za mądrą panią do Angielskiego. ;-;
Odpisz
21 września 2015, 18:44
Ja poprawiłam kiedyś babkę, że mówi się wziąć gdy ona powiedziała,wziąść.
-Czy ktoś mnie poprawił? Czy ja się przesłyszalam?
Odpisz
21 września 2015, 17:57
Mi kilka razy się zdarzyło że jeden kolega z klasy poprawił na matematyce mojego nauczyciela (na kilku lekcjach) i za każdym razem dostał plusa lub piątkę
Odpisz
21 września 2015, 17:36
Pewnego razu na fizie było coś o twardości i byłom tam że szkło jest twardsze od żelaza i nikt w to nie wierzył ale nauczyciel uparłsię że to udowoni w taki sposób że nie da się zarysować szyby kluczami. Przyłożył klucz do szyby z całej siły docisnął i w taki oto sposób mamy porysowaną szybę w klasie. Na koniec wkurzony mamrotał coś jeszcze do siebie. XD
Odpisz
15 września 2015, 18:28
U mnie jak poprawi się nauczyciela, ten wybucha śmiechem, a czasem nawet daje plusa za aktywność, więc nie rozumiem... :P
Odpisz
15 września 2015, 21:23
@DrDamix: Niektórzy nauczyciele mogą dać nawet 1 za po po rawienie ich.Sam tego nie rozumiem.
Odpisz
21 września 2015, 11:21
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Tacy nie zasługują na bycie nazywanymi "nauczycielami". :v
Odpisz
21 września 2015, 15:59
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Zazdroszczą mądrości
Odpisz
21 września 2015, 14:18
Wspaniałe uczucie.
Odpisz
21 września 2015, 11:43
wygrał życie
Odpisz
21 września 2015, 10:12
leciał pow utknoł łeb zesrał się
Odpisz
15 września 2015, 19:27
Robiłem już tak kilka razy i zawsze tak samo wkurzeni :-P
Odpisz
15 września 2015, 18:37
Nie poprawiam nauczycieli którzy mnie nie lubią, nie chcę ryzykować.
Odpisz