Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Powodzenia
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2015, 20:17
"Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych" ~ Napoleon Bonaparte
Odpisz
15 września 2015, 20:47
Bezczelny kmiot xDD
A my go jeszcze w hymnie wychwalamy.
Odpisz
15 września 2015, 20:59
Bezczelny? Jeżeli osoba która sama się koronuje na Cesarza Francuzów, przeprowadza zamach stanu, walczy z połową Europy i rusza na Moskwę jest bezczelna, to tak.
Bonaparte jest bezczelny.
Odpisz
15 września 2015, 21:20
Ale to raczej nie była obraza
Odpisz
15 września 2015, 21:22
@unicorn_zuzu: "Dla moich Polaków"
No sory, ale to nie brzmi zbyt dobrze.
Odpisz
20 września 2015, 17:11
i tak ma brzmieć dla ciebie i dla mnie oraz reszty Polaków
Odpisz
20 września 2015, 17:12
uważał nas za jedną z najlepszych armii a ten tekst tylko to potwierdza.
Odpisz
20 września 2015, 17:15
@Penseta: Skoro lubisz być głaskany po łbie jak jakiś kundel to twoja sprawa.
Odpisz
20 września 2015, 17:23
gdzie napisałem że lubię być głaskany po głowie
Odpisz
20 września 2015, 17:26
@Penseta: zgadzasz się z cytatem z obrazka.
Odpisz
20 września 2015, 17:29
ja to rozumiem tak moich Polaków Polaków w jego wojskach gdzie nas obraża.Plus mógł by na nas mieć wyje*ane ale on nam pomógł:)
Odpisz
20 września 2015, 17:30
Moich Polaków czyli Polaków w jego armii gdzie nas to obraża?
Odpisz
20 września 2015, 17:32
@Penseta: Przeczytaj wszystko od nowa. Tylko ze zrozumieniem.
Odpisz
20 września 2015, 17:38
ja nie czuję się tym urażonym ty czujesz i tyle :/ uwolnił nas z rąk okupantów i dał nam wolność(dziwne że to ja piszę o naszej histori ale nie ważne)więc szacunek się należy
Odpisz
20 września 2015, 17:58
Jest faktycznie bezczelny. Atakuje Moskwę bez przygotowania, wysyła Polaków do walki na wyspach, zamiast walki o kraj.
Odpisz
20 września 2015, 18:26
@Penseta: Nie wiem czy wiesz, ale Księstwo Warszawskie było państwem satelitarnym więc niemal zależnym od Francji.
Odpisz
20 września 2015, 18:36
dalej lepiej niż u rusków:)
Odpisz
20 września 2015, 18:46
@Penseta: Przeczytaj o Bajońskich Sumach.
Odpisz
20 września 2015, 19:58
@Axl_MMX: Mówcie dalej...
Odpisz
20 września 2015, 21:57
@mrauczur: daj trochę:(
Odpisz
21 września 2015, 15:33
@Penseta: dałem bezdomnemu.
Odpisz
21 września 2015, 17:24
@mrauczur: pewnie jakiemuś anarchiście ze squota xDD
Odpisz
20 września 2015, 17:10
Odpisz
20 września 2015, 21:07
Ja tam wolę murzyna kamila :P
Odpisz
20 września 2015, 21:01
JJayJokerem
Odpisz
20 września 2015, 20:46
*DANGER Syndrom kurczoka włączono*
Chce przytulić tą panią z obrazka :) <3
*Syndrom kurczoka -off*
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 17:30
.
Odpisz
20 września 2015, 21:06
@Penseta: Mów dalej.
Odpisz
20 września 2015, 17:02
Ruchable.
Odpisz
20 września 2015, 17:10
@TheTemplar: on czy ona?
Odpisz
20 września 2015, 17:14
@Penseta: obaj
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 17:15
@Kubox123456: gramar nazi mod on oboje
Gramar nazi mod off albo super Stalin don't give a fuck about gramar.
Odpisz
20 września 2015, 17:21
@Penseta: No ona.
Odpisz
15 września 2015, 23:03
Normalne ;-; tak samo jest ze szkołą ;-; 38 stopni?Do szkoły przecież to tylko 1,4 stopnia więcej! ;_; (Dla mnie to mało jak coś :v)
Odpisz