Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2015, 19:45
Prawie tak jak nowe
Odpisz
22 września 2015, 18:21
Janusz
Odpisz
22 września 2015, 18:15
Janusz Zawsze do pomocy
Odpisz
22 września 2015, 18:03
Jak miałem 6 lat to zrobiłem to samo
Odpisz
17 września 2015, 07:17
:')
Odpisz
17 września 2015, 07:09
Yanusz yea!
Odpisz
16 września 2015, 21:12
Seems legit.
Odpisz
16 września 2015, 22:07
@Crobat: looks good.
Odpisz
16 września 2015, 21:55
Odpisz
16 września 2015, 21:08
O co chodzi?
Odpisz
16 września 2015, 21:14
@Transformicer: Ten obrazek jest dla Ciebie zbyt skomplikowany, i tak nie zrozumiesz.
Odpisz
16 września 2015, 21:51
Teraz ty nie rozumiesz
Odpisz
17 września 2015, 08:58
@RobsonPlay: Wyszedłem na idiotę...
Odpisz
Edytowano - 17 września 2015, 13:52
I widzisz? Warto było się zastanowić zanim napisałeś ten mało inteligentny komentarz :D
Odpisz
17 września 2015, 16:42
@Transformicer: Każdemu może się zdarzyć (u mnie to już tradycja).
Odpisz
22 września 2015, 18:05
@Transformicer: Wal się fanie naruto
Odpisz
22 września 2015, 19:26
@HEAVYMOOSE: On nie jest fanem Naruto. To fan Transformice (gra o myszkach, które przynoszą serek do norki, a pomaga im szaman. Tak, wiem jak to brzmi. Moja siostra w to gra.) Tak sądzę po nicku.
Odpisz
23 września 2015, 17:49
@LifeToLife: Ale ma postać z naruto w avatarze!
Odpisz
24 września 2015, 13:43
@HEAVYMOOSE: Czyżby niedoj*ebanie mózgowe? (Nie Ty, on)
Odpisz
24 września 2015, 18:07
@LifeToLife: myślę to samo o otaku co ty
Odpisz
24 września 2015, 18:15
@HEAVYMOOSE: To całe Naruto w ogóle jest zjeb*ne. Kto to gówno wymyślił?
Odpisz
24 września 2015, 18:30
@LifeToLife: No, o jakimś dzieciaku w skafandrze narciarski który niby jest ninją. A to wszystko z satanistycznymi symbolami
Odpisz
24 września 2015, 18:31
@HEAVYMOOSE: I homosiami xD
Odpisz
28 września 2015, 18:22
@LifeToLife: Pomijając już to (co powiedziałeś)... i tak to sterta syfu
Odpisz
28 września 2015, 19:12
@HEAVYMOOSE: Dokładnie. I... Jestem dziewczyną.
Odpisz
Edytowano - 23 października 2015, 09:37
@LifeToLife: Mi to nie przeszkadza lubie dziewczyny
ładne są
Odpisz
23 października 2015, 16:28
@HEAVYMOOSE: Chodzi mi o to, że napisałeś w swoim komentarzu "powiedziałeś'. I... Ja już zapomniałam o tym obrazku xd
Odpisz
16 listopada 2015, 12:17
@LifeToLife: Ojoj przepraszam
Odpisz
20 listopada 2015, 17:34
@HEAVYMOOSE: Okey, nic się nie stało. :')
Odpisz
16 września 2015, 21:45
chyba lekko porysowałeś talerz...
Odpisz
16 września 2015, 21:21
Ale o co chodzi talerz jak talerz...
Odpisz