Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2015, 19:18
Battlefield 4 ma lepszą grafikę niż 3, jednak 3 też dobre, polecam
Odpisz
17 września 2015, 19:24
@Hardtanks: Polecam - Magda Gejzer 👌👌
Odpisz
17 września 2015, 23:33
@Hardtanks: Ogólnie to przy zakupie gry nie powinno się patrzeć na jej grafikę.
Odpisz
18 września 2015, 15:31
Jednakowoż bf3 ma lepszą kampanię (bardziej rozbudowaną),ale bf4 ma dużo lepszy multi oraz efekt rozp***dołu.
Odpisz
18 września 2015, 16:14
@Hardtanks: Niekoniecznie aż o tyle lepsze multi ma BF4 :P
Odpisz
20 września 2015, 21:23
@Hardtanks: Ja aż tak dużej różnicy graficznej pomiędzy 3 a 4 nie zauważyłem. Choć fakt, są lepsze eksplozje, efekty dymu, ognia i shadery ale tekstury wiele sie nie różnią. No i w czwórce jest mniej bugów moim zdaniem.
Odpisz
21 września 2015, 07:50
@sylwon1234: Prawie wszystko wskazuje na to, że BF4 lepsze
Odpisz
21 września 2015, 15:45
@Hardtanks: Dokładnie.
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:36
@Hardtanks: I tak BF 2 BC 2 najlepsze
Odpisz
21 września 2015, 07:07
Jedyne za co nie lubię BF4 to fabuła :/
Odpisz
Edytowano - 21 września 2015, 05:47
Battlefield 1942 Secret Weapons najlepsze!!!
Odpisz
20 września 2015, 16:00
Stare gry są świetne, to przykładowe, w które grałem jak byłem o wiele młodszy:
Ósmy cud świata
Little Fighter 2
Gothic
W tych grach spędziłem wiele godzin.
A w co nasi jejowicze grają?
Odpisz
20 września 2015, 16:15
@FireSpell: gothic 1 2 3 delta force helikopter w ogniu i mario original
Odpisz
20 września 2015, 16:32
@izakgrotto: Delta Force było genialne!
Odpisz
20 września 2015, 19:46
@FireSpell: Znudził ci się piesek który ginie w 30 minucie? Sku*wysynu...
Odpisz
20 września 2015, 21:39
@FireSpell: Ósmy cud świata...
pamiętam tą cieniznę xd
Odpisz
20 września 2015, 22:21
@jpparagorn: Gra była łatwa i przyjemna.
Odpisz
20 września 2015, 22:21
@jpparagorn: Gra była łatwa i przyjemna.
Odpisz
20 września 2015, 22:21
@jpparagorn: Gra była łatwa i przyjemna.
Odpisz
20 września 2015, 22:21
@jpparagorn: Gra była łatwa i przyjemna.
Odpisz
20 września 2015, 22:25
@FireSpell: A w 30 minucie ginął piesek
Odpisz
20 września 2015, 22:10
Widzicie tam jakąś różnice? xDD
Odpisz
20 września 2015, 21:42
Ciekawe czy ktoś zna Söldner: Secret Wars.
Odpisz
19 września 2015, 14:19
Battlefield 1942. Jednq z leszych odsłon gry.
Odpisz
20 września 2015, 15:33
a EA dało tą grę za darmo tyle że od roku lista serwerów nie działa i trzeba użyć alternatywnych rozwiązań które przywracają funkcjonalność i dalej można grać :D
Odpisz
20 września 2015, 17:40
@bylejakbylegdzie: posiadam :D
Odpisz
20 września 2015, 17:49
i jeszcze ta amunicja gdzie resztę magazynka się wyrzuca, takie rzeczy to rzadkość w grach :D
Odpisz
20 września 2015, 18:51
@bylejakbylegdzie: mnie uderzyło to że ci z automatu nie przeładowywuje.
Odpisz
20 września 2015, 19:01
ja tam zawsze miałem dylemat
wyrzucić połowę magazynka żebym musiał przeładować nagle czy przeładować ale szybko stracić amunicję
Odpisz
20 września 2015, 18:13
nadal mam bf 1942 na kompie ^^
Odpisz
20 września 2015, 17:16
Powinni bf4 pokazać, bo 3 ma ch**ową grafikę.
Odpisz
20 września 2015, 21:20
@Qbeks82: Sam masz ch**ową grafikę. Bf 3 a Bf 4 rozni sie tylko optymalizacją (czworka=mniej bugow) a grafika jest podobna. Poza tym, cytat: ,,granie w gry dla grafiki to jak ogladanie porno dla fabuły"
Odpisz
20 września 2015, 21:41
@sylwon1234: Od kiedy optymalizacja = mniej bugów? Co prawda niektóre bugi spowalniają grę (np. wycieki pamięci które są spowodowane błędem w kodzie) ale optymalizacja to zbyt ogólne pojęcie.
Odpisz
20 września 2015, 21:44
@tigerpowerback: Może i masz rację.
Odpisz
20 września 2015, 22:16
@sylwon1234: Ch*j mnie to! Według mnie najważniejsza jest grafika, a bf3 i bf4 różnią się grafiką. Zrób screeny z dodatku "Second assault" w bf4 i odpowiedniki tych map w bf3. Wtedy zobaczysz różnicę.
Odpisz
20 września 2015, 22:21
@tigerpowerback: Ja tam lubię bugi, ale tylko niektóre.
Odpisz
17 września 2015, 23:56
Niedługo to gry będą grały w nas
Odpisz
20 września 2015, 15:58
@kosodrzewina111: Już grają... There is no Game
Odpisz
18 września 2015, 16:24
Co pieniądze robią z grami.
Odpisz
20 września 2015, 15:34
Poprawiają grafikę i zwiększają wymagania sprzętowe.
Odpisz
20 września 2015, 15:40
@amekninja555: i często rozgrywka jest okrajana ale nie zawsze czasami po prostu stoi w miejscu
Odpisz
20 września 2015, 15:18
Czy tylko ja się jarałem jak udało mi się ogarnąć samolot w 1942?
Odpisz
20 września 2015, 15:32
@shizofrenik: bitch please ja nigdy nie ogarnąłem ale czołgi tam są świetne :D
Odpisz
20 września 2015, 15:35
@bylejakbylegdzie: Ja też nie do końca. Wyglądało to tak że ja latałem a kumpel strzelał bo nie potrafiłem 2 rzeczy na raz robić xD
Odpisz
20 września 2015, 15:06
I tak mało kto patrzy na grafikę.
Odpisz
20 września 2015, 15:59
@shizofrenik: Zdziwiłbyś się :v
Odpisz
20 września 2015, 16:03
@Wizados: Jeśli chodzi ci o armię dzieci z podstawówek to oni są tym "mało kto"
Odpisz
20 września 2015, 16:09
@shizofrenik: Chodzi mi raczej o kretynów pokroju "nie będę grać w Wiedźmina 3 bo nie ma TAK dobrej grafiki jak pokazywali na zapowiedziach" Pierdzielić całą fabułę w grze ważna jest tylko grafika :/
Odpisz
20 września 2015, 16:11
@Wizados: Szczerze mówiąc nie znam nikogo kto patrzy na grafikę.
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:42
@Wizados: Akurat wiesiek 3 Po prostu za bardzo przypomina hack'n slasha.
Odpisz
17 września 2015, 19:39
Jak ten czas mija .
Odpisz
18 września 2015, 15:31
Leci, a ty nadal nie wiesz czy postawić spację przed czy po znaku interpunkcyjnym :U
Odpisz
17 września 2015, 19:22
battlefield 1944
tamte granaty były op jeśli się było obok skrzynki z amunicją bo nawet parę czołgów tak rozwaliłem
Odpisz
17 września 2015, 19:59
@bylejakbylegdzie: jedni niszczyli czołgi granatami, drudzy podczas uczenia sie latać bombowcem zabijali na kamikaze kilka osób
Odpisz
17 września 2015, 20:19
@sxx2000: niektórzy na kamikadze potrafili zabić kilka jednostek piechoty nie uszkadzając samolotu
Odpisz
17 września 2015, 20:33
@bylejakbylegdzie: albo niszczyli sojusznicze jeep'y i zostawali tak shejceni że zmieniali serwer
Odpisz