Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2017, 13:44
Jedziem tam akurat jest lato *lenny*
Odpisz
20 września 2015, 13:30
Wyście widzieli, wyście widzieli, do Holandii się zachciało wyjeżdżać, a Polski nawet nie poznali :P
Odpisz
17 września 2015, 20:44
A w Polsce.
Jesień-Ku*wa,jak mokro.
Zima-Ku*wa,jak zimno.
Wiosna-Ku*wa,jak pięknie.
Lato-Ku*wa,jak gorąco.
Odpisz
17 września 2015, 20:47
@Adsai: "ku*wa jak pięknie" leżę XD
Odpisz
17 września 2015, 21:04
@Adsai: Wiosna: Ku*wa jak pyli...
Odpisz
18 września 2015, 18:53
Pjona!
Odpisz
20 września 2015, 11:22
@Adsai: "Ku*wa, za bardzo umiarkowanie".
Odpisz
20 września 2015, 13:15
@Adsai: Jak chciałem przeczytać same nazwy pór, przeczytałem "Jesień, zima, k*rwa, lato".
Odpisz
20 września 2015, 12:21
Musi jej być zimno.
Odpisz
20 września 2015, 11:41
Jeździłbym
Odpisz
20 września 2015, 11:36
Jadę do Holandii.
Odpisz
18 września 2015, 16:57
Cześc jade do Holandi
Odpisz
17 września 2015, 21:07
tu też wchodzą dzieci!
Odpisz
17 września 2015, 21:17
@Asteria: Nie ma pokazanej nagości.
Odpisz
17 września 2015, 22:44
łooooooo!!!!! The winner is... This guy!
Odpisz
20 września 2015, 11:15
@Asteria: Ty jesteś dzieckiem
Odpisz
20 września 2015, 14:20
@Asteria: To niech nie wchodzą
Odpisz
20 września 2015, 16:40
@Asteria: A nawet jeśli byłby tu nagości? Co by to zrobiło? Nic.
Odpisz
17 września 2015, 21:35
Bardzo zimowy ubiór na zimę...
Odpisz
17 września 2015, 20:51
I 30 days no fap challenge poszedł się je**ć...
Odpisz
17 września 2015, 20:48
myślałem że w Holandii to wszyscy Zjarani chodzą....
Odpisz
20 września 2015, 11:15
@Variatino: Wygląda to trochę inaczej :P
Odpisz
20 września 2015, 12:22
@Variatino: Na pocieszenie - mój rekord to 2 tygodnie.
Odpisz
6 lutego 2017, 16:50
@shizofrenik: chyba zły komentarz
Odpisz