Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

7 lipca 2017, 13:44

Jedziem tam akurat jest lato *lenny*

Avatar drago19080

20 września 2015, 13:30

Wyście widzieli, wyście widzieli, do Holandii się zachciało wyjeżdżać, a Polski nawet nie poznali :P

Avatar Adsai

17 września 2015, 20:44

A w Polsce.
Jesień-Ku*wa,jak mokro.
Zima-Ku*wa,jak zimno.
Wiosna-Ku*wa,jak pięknie.
Lato-Ku*wa,jak gorąco.

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 20:47

@Adsai: "ku*wa jak pięknie" leżę XD

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 21:04

@Adsai: Wiosna: Ku*wa jak pyli...

Avatar
Konto usunięte

18 września 2015, 18:53

Pjona!

Avatar Wezyr

20 września 2015, 11:22

@Adsai: "Ku*wa, za bardzo umiarkowanie".

Avatar amekninja555

20 września 2015, 13:15

@Adsai: Jak chciałem przeczytać same nazwy pór, przeczytałem "Jesień, zima, k*rwa, lato".

Avatar shizofrenik

20 września 2015, 12:21

Musi jej być zimno.

Avatar DoodilyDoo

20 września 2015, 11:41

Jeździłbym

Avatar ZawiszaMikolow

20 września 2015, 11:36

Jadę do Holandii.

Avatar
Miche

18 września 2015, 16:57

Cześc jade do Holandi

Avatar Asteria

17 września 2015, 21:07

tu też wchodzą dzieci!

Avatar
Konto usunięte

17 września 2015, 21:17

@Asteria: Nie ma pokazanej nagości.

Avatar pelus1999

17 września 2015, 22:44

łooooooo!!!!! The winner is... This guy!

Avatar RonaldMCdonald

20 września 2015, 11:15

@Asteria: Ty jesteś dzieckiem

Avatar Himiteshu

20 września 2015, 14:20

@Asteria: To niech nie wchodzą

Avatar dustin2001

20 września 2015, 16:40

@Asteria: A nawet jeśli byłby tu nagości? Co by to zrobiło? Nic.

Avatar Mijak

17 września 2015, 21:35

Bardzo zimowy ubiór na zimę...

Avatar Menek

17 września 2015, 20:51

I 30 days no fap challenge poszedł się je**ć...

Avatar Variatino

17 września 2015, 20:48

myślałem że w Holandii to wszyscy Zjarani chodzą....

Avatar Slenderowiec2012

20 września 2015, 11:15

@Variatino: Wygląda to trochę inaczej :P

Avatar shizofrenik

20 września 2015, 12:22

@Variatino: Na pocieszenie - mój rekord to 2 tygodnie.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 16:50

@shizofrenik: chyba zły komentarz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Młodzi gniewni

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka