Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheTemplar

17 września 2015, 22:58

Ta, bo "każdy facet to świnia".

Avatar erykhim44

Edytowano - 24 września 2015, 17:59

@TheTemplar: Mówisz że ty o tym wiesz...

Avatar TheTemplar

24 września 2015, 18:54

@erykhim44: Sformuuj inaczej komentarz, bo nie zrozumiałem treści.

Avatar erykhim44

24 września 2015, 21:16

@TheTemplar: Piosenka Big Cyc - Facet to świnia

Avatar kola3492

18 września 2015, 16:52

a ja nie mam żony :(

Avatar Katrtlen

23 września 2015, 22:12

@kola3492: Dobrze... po ci ci bulls***...

Avatar bylejakbylegdzie

23 września 2015, 21:24

ja słucham, tylko pamięć mam krótką na takie rzeczy więc gdyby ktoś by mi powiedział jakieś rządowe tajemnice a potem smutni panowie w garniturach by mnie torturowali to bym nic nie powiedział bo i tak bym już zapomniał co wiem

Avatar Goral796

18 września 2015, 06:23

Stereotyp, podobny ze kazda blondynka jest glupia...

Avatar FireSpell

17 września 2015, 22:06

Nie wszyscy są dupkami. Ja nie będę, bo single forever.

Avatar Zwariowany_Czesiek

17 września 2015, 23:27

@FireSpell: Rozumiem, że nie z własnego wyboru?

Avatar FireSpell

18 września 2015, 07:03

@Zwariowany_Czesiek: Lvl się sam nie wbije.

Avatar dustin2001

23 września 2015, 21:16

@FireSpell: Dlaczego jak mężczyzna jest z kimś miałby być świnią?

Avatar FireSpell

23 września 2015, 21:20

@dustin2001: Właśnie nwm, nigdy nie byłem z kimś.

Avatar dustin2001

23 września 2015, 21:45

@FireSpell: Piątka, ja też z nikim nie byłem. No cóż. Prawdopodobnie to wspaniałe uczucie, czasami bolesne, ale warto mieć kogoś.

Avatar FireSpell

23 września 2015, 21:51

@dustin2001: W sumie nie ma czego przybijać, to tak jakbyś się chwalił, że nie masz rodziców.

Avatar dustin2001

23 września 2015, 22:06

@FireSpell: Tutaj chodzi o coś podobnego, więc można przybić. Wiadomo to nie jest nic dobrego, ale można zawsze przybić piątkę.

Avatar FireSpell

23 września 2015, 22:13

@dustin2001: No niech będzie. <przybija>

Avatar dustin2001

23 września 2015, 23:27

@FireSpell: No widzisz. No cóż, życzę szczęścia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

A, okej

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka