Czy jestem jedynym, który bardzo chciał takie buty...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2015, 15:00
Czy jestem jedynym, który widzi to coś pierwszy raz w życiu i kompletnie nie rozumie, co w tym fajnego?
Odpisz
22 września 2015, 15:43
@Mijak: Tak
Odpisz
22 września 2015, 19:38
@Mijak: Nie. Ja też nie rozumiem :p
Odpisz
25 maja 2016, 18:11
@Mijak: Tym czymś można jezdzic jak na rolkach(albo przynajmniej podobnie).
Odpisz
18 czerwca 2022, 09:27
@Mijak: to są buty z kułeczkiem na pięcie więc można chodzić albo jeździć jak na rolkach naprzemiennie
Odpisz
23 stycznia 2019, 20:01
Mój kolega z osiedla miał
Odpisz
8 kwietnia 2018, 18:33
chciałem, miałem
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:18
Miałam takie, tylko z dwoma kółkami. Polecam.
Odpisz
5 marca 2017, 11:37
Ja też je chcę: (
Odpisz
16 lutego 2016, 17:02
Nie.
Odpisz
8 listopada 2015, 10:22
ja też takie chciłam;-;
Odpisz
22 września 2015, 13:46
Powodzenia na schodzeniu po schodach w dół.
Odpisz
22 września 2015, 14:17
a da się schodzić po schodach w górę?
Odpisz
22 września 2015, 15:02
na palcach latwo
Odpisz
22 września 2015, 15:47
@pieerzyk: Chuck Norris moze. :v
Odpisz
22 września 2015, 21:23
@de_rek2: Jestem Chuckiem Norrisem i to na ślizgich schodach.
Odpisz
23 września 2015, 05:31
@pieerzyk: Można też schodzić np. z górki, a mi chodziło o podkreślenie tego, że po schodach (wiem, że nie jest to poprawne, ale inaczej nie potrafię tego opisać).
Odpisz
22 września 2015, 18:01
ja raz dostałem ale już dałem dla kuzynki
Odpisz
22 września 2015, 17:57
nie
HAIL HYDRA
Odpisz
22 września 2015, 17:53
Właśnie szukałam, allegro, 139zł, +jakiś kosz wysyłki (koło 20zł), są zielono niebieskie, żółto niebieskie i różowe, o ile pamiętam. Po prostu wpiszcie w wyszukiwarce allegro "buty z kółkami" i powinno wyskoczyć. Rozmiary chyba do 43, albo coś źle zrozumiałam. W każdym razie, zaczynam zbierać kasę :D
Odpisz
22 września 2015, 16:06
Ja takie mam i nie używam xD
Chodzę w nich normalnie
Odpisz
22 września 2015, 15:19
gdzie to kupić
Odpisz
22 września 2015, 16:00
@misterbzyku: w necie są
Odpisz
22 września 2015, 15:45
Tak.
Odpisz
22 września 2015, 15:42
ja takie mam huehuehue
Odpisz