Nie zawsze gram w gry online
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nie są aż takie pyszne
Przyszłość jest piękna
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2016, 18:19
Bo jesteś jedyną osobą która nie umie grać i narażasz drużynę na straty.
Odpisz
11 października 2015, 08:00
Smutne ale prawdziwe :(
Odpisz
8 października 2015, 07:23
Nie w CS 2D... Tam są wyjątki.
Odpisz
8 października 2015, 13:44
@Katrtlen: Grasz w grę przez twórce stranded?
Odpisz
8 października 2015, 21:39
@Lujis: Nom.
Odpisz
8 października 2015, 09:46
a ja w WarThunder gram i w większości wygrywam.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 09:27
Dlatego w CS'ie gram na botach bo na mm'ach pełno cheaterów i śmieszków co dają info przeciwnikom.
Odpisz
20 września 2015, 09:40
@Skrzypo: MM tylko z ekipą ;)
Odpisz
7 października 2015, 21:17
@Skrzypo: Dawno nie grales
Odpisz
8 października 2015, 05:59
@MichaelJacksonHIHI: Bardzo dawno, coś koło miesiąca nie grałem w cs'a.
Odpisz
8 października 2015, 09:40
@Skrzypo: To zagraj na poziomie wyższym niż gold ;) tam trolli jest mniej.
Odpisz
8 października 2015, 09:24
W LoLu jest tak: Win lane - Lose game. Brąz welcome
Odpisz
8 października 2015, 08:50
true story
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 08:04
W niektórych grach cała drużyna może przegrać przez jedną osobę.
Odpisz
8 października 2015, 07:28
To chyba źle o Tobie świadczy :/
Odpisz
8 października 2015, 07:26
Tak to jest jak jest się noobem
Odpisz
8 października 2015, 07:01
Jak na WFie
Odpisz
7 października 2015, 21:59
I to napewno wina drużyny.
Odpisz
7 października 2015, 21:07
tak samo w innych grach.
Odpisz
7 października 2015, 21:03
przypadek?
Odpisz