Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Znak czasów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2015, 14:35
Wolę Castiela :v
Odpisz
1 października 2015, 21:50
@Lama_w_kropki: A ja Lysandra ^.^
Odpisz
1 października 2015, 22:00
@Strijela: "Lysiek"~Rozalia
Odpisz
1 października 2015, 22:21
@Strijela: Eee... To nie miało być nawiązanie do Słodkiego Flirtu tylko do Supernatural ;v A tak w ogóle to też wolę Lyśka ;*
Odpisz
1 października 2015, 22:59
@Lama_w_kropki: Ja go lubię nazywać jelinek z 2 powodów :)
Odpisz
1 października 2015, 23:01
@Lama_w_kropki: SPN <3 Propsy x999
Odpisz
2 października 2015, 14:39
@Siemien: Polecam seppuku.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:16
@Lama_w_kropki: a ja Armina
Odpisz
1 października 2015, 22:11
Może masz ochotę na aureolkę bez zobowiązań? (lenny)
Odpisz
1 stycznia 2016, 05:54
@NiebieskiZiemniak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 października 2015, 21:46
"Ja Lucek jestem."
Odpisz
1 października 2015, 22:50
Bolało jak spadłeś z niebo? Bo sądząc po ryju to nieźle żeś przypie**olił :D
Odpisz
2 października 2015, 08:55
Brechtam xd
Odpisz
20 września 2015, 19:31
Ku*wa, komu wpie**olić?
Odpisz
1 października 2015, 21:48
@shilla: Sobie.
Odpisz
2 października 2015, 08:45
To może tobie
Odpisz
2 października 2015, 08:11
wole tyraela
Odpisz
1 października 2015, 22:34
Kuřwä ja jestem Michał,co wy macie do Michałów?!
Odpisz
2 października 2015, 07:35
:| xd
Odpisz
1 października 2015, 22:18
Oj, coś czuje, że dobrze nie będzie...
Odpisz
1 października 2015, 22:00
Nie polecam wchodzić na blog autora (boli blog) ;-;
Odpisz
1 października 2015, 22:06
@albert7168: Nie zaluje
Odpisz
1 października 2015, 22:11
@albert7168: A ja polecam nie wchodzić na stronę Shadlingsa (Shadbase), czy jakoś się tam nazywał. Serio. ;_;
Odpisz
20 września 2015, 22:38
Ja Rafał miło mi.
Odpisz
20 września 2015, 09:07
Bolalo jak spadles z nieba? XDXD
Odpisz
20 września 2015, 09:13
@Goral796: No bolało, czy nie?
Odpisz
20 września 2015, 12:46
@Rewrew: Nie. Zmeczylem sie jak wychodzilem z piekla.
Odpisz