Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lama_w_kropki

20 września 2015, 14:35

Wolę Castiela :v

Avatar Strijela

1 października 2015, 21:50

@Lama_w_kropki: A ja Lysandra ^.^

Avatar LaPrincessA

1 października 2015, 22:00

@Strijela: "Lysiek"~Rozalia

Avatar Lama_w_kropki

1 października 2015, 22:21

@Strijela: Eee... To nie miało być nawiązanie do Słodkiego Flirtu tylko do Supernatural ;v A tak w ogóle to też wolę Lyśka ;*

Avatar Strijela

1 października 2015, 22:59

@Lama_w_kropki: Ja go lubię nazywać jelinek z 2 powodów :)

Avatar Siemien

1 października 2015, 23:01

@Lama_w_kropki: SPN <3 Propsy x999

Avatar GetRekt_MLG

2 października 2015, 14:39

@Siemien: Polecam seppuku.

Avatar Mianioo

11 sierpnia 2020, 15:16

@Lama_w_kropki: a ja Armina

Avatar NiebieskiZiemniak

1 października 2015, 22:11

Może masz ochotę na aureolkę bez zobowiązań? (lenny)

Avatar czikulenia

1 stycznia 2016, 05:54

@NiebieskiZiemniak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Semahel

2 października 2015, 21:46

"Ja Lucek jestem."

Avatar
Konto usunięte

1 października 2015, 22:50

Bolało jak spadłeś z niebo? Bo sądząc po ryju to nieźle żeś przypie**olił :D

Avatar Meuflagiator2000

2 października 2015, 08:55

Brechtam xd

Avatar shilla

20 września 2015, 19:31

Ku*wa, komu wpie**olić?

Avatar
lolman533

1 października 2015, 21:48

@shilla: Sobie.

Avatar KoronaKielce

2 października 2015, 08:45

To może tobie

Avatar PanSowa12

2 października 2015, 08:11

wole tyraela

Avatar
Konto usunięte

1 października 2015, 22:34

Kuřwä ja jestem Michał,co wy macie do Michałów?!

Avatar furry_candy_husky_

2 października 2015, 07:35

:| xd

Avatar jarek200211

1 października 2015, 22:18

Oj, coś czuje, że dobrze nie będzie...

Avatar albert7168

1 października 2015, 22:00

Nie polecam wchodzić na blog autora (boli blog) ;-;

Avatar komerek

1 października 2015, 22:06

@albert7168: Nie zaluje

Avatar amekninja555

1 października 2015, 22:11

@albert7168: A ja polecam nie wchodzić na stronę Shadlingsa (Shadbase), czy jakoś się tam nazywał. Serio. ;_;

Avatar asdf0

20 września 2015, 22:38

Ja Rafał miło mi.

Avatar Goral796

20 września 2015, 09:07

Bolalo jak spadles z nieba? XDXD

Avatar Rewrew

20 września 2015, 09:13

@Goral796: No bolało, czy nie?

Avatar ragnarok5255

20 września 2015, 12:46

@Rewrew: Nie. Zmeczylem sie jak wychodzilem z piekla.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

Znak czasów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka