Muzyka z ulicy sezamkowej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pilne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2023, 21:53
Gdzie jest zwierzak? Ja się pytam
Odpisz
10 sierpnia 2019, 00:38
2 znaki wodne
Odpisz
20 września 2015, 19:17
Jest nawet Grunge. FUCK YEAH
Odpisz
20 stycznia 2019, 23:59
@Tymoslaw0: Nirvana <3
Odpisz
Edytowano - 2 października 2015, 15:55
A gdzie dubstep?
Odpisz
24 lutego 2016, 20:16
@ZabijeSie: Dubstep to nie muzyka
Odpisz
2 października 2015, 15:37
A gdzie rock?
Odpisz
2 października 2015, 17:30
Indie...
Odpisz
20 września 2015, 21:55
A gdzie Punk? :c
Odpisz
24 września 2015, 22:30
@Irvin: Leży naje**ny w rowie.
Odpisz
2 października 2015, 15:21
@Irvin: w naszych sercach w naszych głowach.
Odpisz
20 września 2015, 18:36
Aż mi się użytkownik Silent przypomniał.
Odpisz
20 września 2015, 18:51
@Maks2603: Opowiedz. Jestem pewien że to pasjonująca hostoria pełna dramatycznych zwrotów akcji.
Odpisz
20 września 2015, 18:58
@shizofrenik: Ahh, Ty go nie pamiętasz młody człowieku. Był on wielkim użytkownikiem. Nie no, był normalnym, ale fajnym.
Odpisz
20 września 2015, 19:01
@Maks2603: Opowiedz mi o nim, dziadku Maksie.
Odpisz
20 września 2015, 19:04
@shizofrenik: Kiedyś było jeja, a na nim pełno ludzi: gryzioch (oryginalny), Silent, Ocycak, Baca (teraz już się nie udziela) i jeszcze więcej. Byli oni i żyli, ale pewnego dnia umarli. Koniec.
Odpisz
20 września 2015, 19:07
@Maks2603: Ze wszystkich wymienionych słyszałem tylko o Bacy. A co on takiego zeobił że wywołał w tobie wspomnienia?
Odpisz
20 września 2015, 19:10
@shizofrenik: Nic, jak reszta xD, byli fajni, po prostu zawsze gdy pada słowo "silent" na jeja to on mi się kojarzy.
Odpisz
20 września 2015, 20:58
@Maks2603: Pamiętam wszystkich ;-;
Odpisz
20 września 2015, 18:42
Odpisz