Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar crazymietek

9 maja 2023, 21:53

Gdzie jest zwierzak? Ja się pytam

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2019, 00:38

2 znaki wodne

Avatar Tymoslaw0

20 września 2015, 19:17

Jest nawet Grunge. FUCK YEAH

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2019, 23:59

@Tymoslaw0: Nirvana <3

Avatar ZabijeSie

Edytowano - 2 października 2015, 15:55

A gdzie dubstep?

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2016, 20:16

@ZabijeSie: Dubstep to nie muzyka

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 15:37

A gdzie rock?

Avatar shizofrenik

2 października 2015, 17:30

Indie...

Avatar Irvin

20 września 2015, 21:55

A gdzie Punk? :c

Avatar shizofrenik

24 września 2015, 22:30

@Irvin: Leży naje**ny w rowie.

Avatar Penseta

2 października 2015, 15:21

@Irvin: w naszych sercach w naszych głowach.

Avatar Maks2603

20 września 2015, 18:36

Aż mi się użytkownik Silent przypomniał.

Avatar shizofrenik

20 września 2015, 18:51

@Maks2603: Opowiedz. Jestem pewien że to pasjonująca hostoria pełna dramatycznych zwrotów akcji.

Avatar Maks2603

20 września 2015, 18:58

@shizofrenik: Ahh, Ty go nie pamiętasz młody człowieku. Był on wielkim użytkownikiem. Nie no, był normalnym, ale fajnym.

Avatar shizofrenik

20 września 2015, 19:01

@Maks2603: Opowiedz mi o nim, dziadku Maksie.

Avatar Maks2603

20 września 2015, 19:04

@shizofrenik: Kiedyś było jeja, a na nim pełno ludzi: gryzioch (oryginalny), Silent, Ocycak, Baca (teraz już się nie udziela) i jeszcze więcej. Byli oni i żyli, ale pewnego dnia umarli. Koniec.

Avatar shizofrenik

20 września 2015, 19:07

@Maks2603: Ze wszystkich wymienionych słyszałem tylko o Bacy. A co on takiego zeobił że wywołał w tobie wspomnienia?

Avatar Maks2603

20 września 2015, 19:10

@shizofrenik: Nic, jak reszta xD, byli fajni, po prostu zawsze gdy pada słowo "silent" na jeja to on mi się kojarzy.

Avatar makajet

20 września 2015, 20:58

@Maks2603: Pamiętam wszystkich ;-;

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 18:42

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka