Jednak nie jest tak źle...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2018, 09:54
Po 2 godzinach grania w gameboya
No żesz bateria mi padła teraz będe sie nudził przez wieki.
Odpisz
5 lipca 2018, 20:40
@Xrep_XD: o jakieś nieskończone źródło energii zmarło świetnie teraz mogę grać cały czas
Odpisz
24 września 2015, 17:58
A co, jeśli po śmierci trafiamy do pokoju z duchami wszystkiego, co nam kiedyś umarło/zepsuło się?
Odpisz
13 grudnia 2017, 17:12
@Janusz_Przewodnik: To nie będzie takie złe...
Odpisz
2 lutego 2018, 16:16
@Janusz_Przewodnik: Czyli w końcu będę mógł znaleźć swój dawny telefon na którym miałem cenne, prywatne zdjęcia z czasów dzieciństwa?
Odpisz
24 września 2015, 15:23
*no żeż
Odpisz
24 września 2015, 14:36
A co jak umrze bateria w gameboyu?
Odpisz
24 września 2015, 15:02
@Antycypator: To tak jakby się zapytać, co jeśli martwemu zachce się jeść
Odpisz
24 września 2015, 15:16
@Hoggehr: Zombie?
Odpisz