Pokemon GO i wychodzenie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2015, 22:02
Tyle kasy pójdzie na internet w telefonie [*]
Odpisz
27 września 2015, 23:31
@PewnySiebieUkeThranduil: Nielimitowany darmowy internet pozdrawia :D
Odpisz
3 października 2015, 10:55
@albert7168: Najlepiej używać czyjegoś Wi-Fi. Tylko musisz znać hasło lub znaleźć sieć niezabezpieczoną.
Odpisz
4 czerwca 2017, 17:57
@Archeologwinternetach: Polecam.
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:11
@Archeologwinternetach: Nie śpieszyłeś się z odpowiedzią co nie ?
Odpisz
29 sierpnia 2018, 12:43
@albert7168: a po co?
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:24
Gdzie kupić takie cudo?
Odpisz
28 września 2015, 16:13
Czekam.
Odpisz
28 września 2015, 16:13
Czekam.
Odpisz
27 września 2015, 21:20
Plusem pokemon go jest to ,że ludzie wyjdą na dwór a nie przy kompie.
Odpisz
27 września 2015, 21:22
ale z telefonem lub tabletem
Odpisz
27 września 2015, 21:33
Lepiej na dworze z tabletem niż w domu z kompem.
Odpisz
28 września 2015, 07:58
ale jednak coś się nie zgadza
Odpisz
28 września 2015, 16:04
Lepiej chyba się poruszać z telefonem na świeżym powietrzu niż siedzieć w domu. Co Ci się nie zgadza Internecie Explorer 2.0?
Odpisz
28 września 2015, 16:12
@Maks2603: no niby tak
Odpisz
28 września 2015, 13:59
Nie chce być hejtowany,ale te Pokemony bedą się różnie pojawiały.
Odpisz
27 września 2015, 21:10
Mi nazwa Pokemon GO kojarzy z Pokemon Global Offensive. Jak bardzo jest ze mną źle?
Odpisz
27 września 2015, 21:18
znając zycie to japonczycy scągą od volvo(vavle) skiny do tam rzeczy
Odpisz
27 września 2015, 21:28
Bardzo.
Odpisz
27 września 2015, 21:52
Skiny do pokemonów :v
Odpisz
27 września 2015, 22:10
@UkradliMiNick: albo do tych zegarów szukających pokemony i stratak liczący liczbe złapanych pokemonów
Odpisz
27 września 2015, 22:57
@UkradliMiNick: Raczej skiny do Pokeball'i
Odpisz
27 września 2015, 21:46
Jeżeli będzie potrzebny cały czas net to poczekam na Snorlaxa w łóżku lub w kuchni. Jednym słowem: Będę czekać aż jakiś wejdzie mi na chatę.
Odpisz
27 września 2015, 21:37
Ech, mój telefon jest tak drewniany, że zapala się, gdy korzystam z internetu...
Odpisz
27 września 2015, 21:27
So close
Odpisz
27 września 2015, 21:19
Rzucaj ballem przez okno...
Odpisz
27 września 2015, 21:08
Pół świata podnieca się Pokemonami...Gdzie nie pójdę tam Pokemony...Ludzie, ile można? ;_; ( \__/ )
Odpisz
27 września 2015, 21:17
@kaka77: Ja się tym jaram bo to jest jak by to powiedzieć oryginalnie-za**biste.
Odpisz
27 września 2015, 21:06
Czyli Pok. na wi-fi?
Odpisz