Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Znak czasów
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2020, 09:24
wtf
Odpisz
3 października 2015, 23:41
Z cyklu: logika feminazistek.
Odpisz
21 września 2019, 01:29
@ktostam8: Kuwra mać co to za profilowe ????
Odpisz
23 września 2019, 11:16
@Towarzysz777: moje.
Odpisz
4 października 2015, 18:11
Powinno być to zastosowane wobec gw**cicieli.
Odpisz
17 stycznia 2016, 16:01
@sweet_nothing: Gdyby kastrować gw**cicieli, wyszło by im to tylko na dobre. Nie mieliby juz nigdy problemu z dziećmi.
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 01:03
@ghostarcher: A gdy gw<a>łcilej jest dresem?
Odpisz
30 marca 2018, 09:07
@ghostarcher: ale wtedy nie miałyby też problemu ofiary. A to byłoby całkiem dobre.
Odpisz
31 marca 2018, 18:09
@Grzechoooo: Grzcho czemu cały czas cie znajduje na JEJA
Odpisz
31 marca 2018, 18:38
@koles1999: bo dużo udzielam się w komentarzach.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 08:26
@Grzechoooo: TO PRZESTAŃ
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:37
@koles1999: Nie.
Odpisz
12 maja 2019, 23:56
@Grzechoooo: Hahahahahahahaha, moje naiwne poglądy sprzed roku...
Odpisz
3 października 2015, 15:52
Lepiej też odcinać cycki i patroszyć pochwę kobietom które nie zaszły w ciążę przed 25.
Odpisz
3 października 2015, 15:55
Wyobraziłam to sobie... Fuj, fuj, fuj, fuj, fuj. ;-;
Odpisz
4 października 2015, 10:45
faceci by na tym ucierpieli bo z jakiegoś powodu lubią te dwa kawałki tłuszczu na naszej klatce piersiowej..
Odpisz
30 października 2015, 13:00
@Bella113: Jeśli są
Odpisz
3 października 2015, 16:14
"Stwierdzone przez naukowców ów z usa." Nie wiem, co to usa. Po drugie naukowcy z podobnego kraju, czyli U.S.A. to mało wiarygodni naukowcy. Po trzecie brak argumentów. Po czwarte... idiota/ka.
Odpisz
4 października 2015, 12:04
@dustin2001: USA to skrót używany w Polsce. W Ameryce używa się U.S.A.
Odpisz
4 października 2015, 14:26
@DisuPL: Tak, ale nadal nie piszę się usa.
Odpisz
4 października 2015, 01:10
Posrało
Odpisz
3 października 2015, 19:18
A może lepiej od razu po urodzeniu? Wtedy w około 60-100 lat rozwiązały by się wszystkie problemy ludzkości. XD
Odpisz
3 października 2015, 19:22
@TheGreatcat: Nie byłoby więcej kobit <3
Odpisz
3 października 2015, 19:17
A może jeszcze lepiej zaraz po porodzie? Tym sposobem w jakieś 70-100 lat można rozwiązać absolutnie wszystkie problemy ludzkości XD
Odpisz
3 października 2015, 17:47
Kimkolwiek jesteś, masz wpie**ol...
Odpisz
3 października 2015, 15:51
Z "bab" to już można sobie pożartować a z was już nie :V, ach ci mężczyźni 160 w kapeluszu z 2 gimnazjum :/. Wracam do kuchni :v.
Odpisz
3 października 2015, 16:17
Odpisz
3 października 2015, 17:11
jesteś głupia czy trolujesz?
Odpisz
30 listopada 2015, 20:29
160 w kapeluszu? Ciekawe kto? Tim Lindemann? Wlazły?
Odpisz
3 października 2015, 15:22
Odpisz
3 października 2015, 15:10
Wracaj do kuchni kochanie
Odpisz
22 września 2015, 18:17
Ku*wa 7
Odpisz
23 września 2015, 12:19
@Windows_10: A w czym ci ona przeszkadza ?
Odpisz
22 września 2015, 06:53
A każdą kobietę sterylizować przed menopauzą bo im wtedy odpi***ala.
Odpisz
21 września 2015, 19:30
Ja się pytam, kto ma IE na pasku zadań?
Odpisz
21 września 2015, 19:32
@Miki13112000: Jakoś tak zostało. Choć go nigdy nie używam, jakoś nie chciało mi się go wyrzucać. :v
Odpisz
21 września 2015, 19:40
@Hartio: Ok, czyli po prostu jesteś leniwy.
Odpisz
21 września 2015, 19:51
@Miki13112000: Nie, po prostu mi nigdy jakoś nie zawadzał.
Odpisz
21 września 2015, 22:09
@Hartio: Tez mam IE na pasku :D
Odpisz