Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kivera

27 września 2015, 09:09

Bożydar ma kolejnego tygrysa?!
Gdzie on je wszystkie mieści?!

Avatar mrklorens

27 września 2015, 09:25

@Kivera: w domu

Avatar Hartio

27 września 2015, 09:30

@Kivera: A skąd wiesz, że kolejnego ? Może to ten sam. :P

Avatar Kivera

27 września 2015, 09:41

@Hartio: Teoria spiskowa!

Avatar the_MUSZEK

27 września 2015, 10:25

@Kivera: W kieszeni je mieści, albo w folderze moje tygrysy.

Avatar Kubox123456

27 września 2015, 10:40

@Kivera: Bożydar ma swoje zoo

Avatar Kivera

27 września 2015, 11:42

@Kubox123456: Możliwe

Avatar YFYDB

27 września 2015, 15:04

@the_MUSZEK: najbardziej prawdopodobna wersja

Avatar massesd

26 czerwca 2017, 09:40

Avatar albatrosia

3 października 2015, 21:26

...Albo ja Cię podrapię po twarzy...

Avatar the_MUSZEK

27 września 2015, 10:23

Podrap mnie po brzuszku w nagrodę odgryzę ci rękę.

Avatar Jasonicos

27 września 2015, 11:58

@the_MUSZEK: Oto twój zagubiony przecinek: ,

Avatar the_MUSZEK

Edytowano - 27 września 2015, 12:32

@Jasonicos: ???

Avatar the_MUSZEK

Edytowano - 27 września 2015, 12:32

@Jasonicos: !!!

Avatar the_MUSZEK

27 września 2015, 12:33

@Jasonicos: Dzięki szukałem go od 30 minut.

Avatar Jasonicos

27 września 2015, 12:35

Avatar Dawid2399

27 września 2015, 10:04

Podrap mnie po brzuśku a potem wołchaj mój smrud

Avatar Jasonicos

27 września 2015, 11:58

@Dawid2399: Co?

Avatar shiba

27 września 2015, 12:11

@Jasonicos: tłumacz dzieci neo na ratunek wow chodziło mu podrap mnie po brzuszku a potem wąchaj mój smród ps. temu tygrysowi widać jaja O_o

Avatar Wikitar

27 września 2015, 09:52

nowa rasa kota?

Avatar MasterChleb

27 września 2015, 09:21

Nie! buhahahahahahhahahhahahahahahhahahaha 👹

Avatar the_MUSZEK

Edytowano - 27 września 2015, 10:21

@MasterChleb: zły pieseło-chlebeł, wstydź się.

Avatar Katrtlen

27 września 2015, 10:23

@the_MUSZEK: Master chlebów mówi 'nie!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ikony

Były nóżki, nie ma nóżek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka