Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dertboj

25 września 2015, 22:57

W takim razie ja nie jestem dzisiejszym dzieciakiem mimo że mam 13 lat :D

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2021, 23:38

@Dertboj: gratuluję 18-nastki

Avatar Loginamika04

14 października 2020, 21:59

Rocznik 2006 i wiem o co chodzi XD

Avatar Loginamika04

14 października 2020, 22:00

@Loginamika04: panika totalna

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2020, 06:45

Rocznik 2007 i tak wiem o co chodzi...
Ciekawe czy jeszcze zadziała...

Avatar
Konto usunięte

23 września 2015, 16:15

Rocznik 2002 i tak wiem o co chodzi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar a1b2c3d4

7 lipca 2019, 17:02

Rocznik 2005 lecz nadal wiem o co chodzi.
Łączę się...

Avatar Ziemia__jest_plaska

13 września 2019, 09:52

@makajet: rocznik 2019 (przybywam z przyszłości )

Avatar pieszel101

3 grudnia 2015, 17:09

2000 rocznik mialem taki

Avatar Windows_11

4 października 2015, 22:10

rocznik 2015 i tak wiem o co chodzi

Avatar brawo_ja

25 września 2015, 14:27

zawsze gdy kolega pożyczał telefon żeby pograć w Snake lub zadzwonić to się gapiłem w ekran czy mi przeglądarki nie włącza xD

Avatar optymalna

25 września 2015, 15:05

@brawo_ja: brawo ty

Avatar brawo_ja

25 września 2015, 20:28

@optymalna: brawo ja

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 18:44

mojemu koledze przegladarka sama sie otwiera

Avatar Buras

25 września 2015, 17:11

Ja nie miałem neta na fonie :v I dalej nie mam, mam 3310 :v

Avatar izakgrotto

25 września 2015, 16:42

rocznik 2003 tez wiem o co chodzi

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 15:48

Ja dostawałam zawału ;_;

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 15:10

Ściąga kasę z konta. Wiem, bo miałem taki przypadek

Avatar Divinity

25 września 2015, 13:44

Jeszcze jak to był telefon mamy xd

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 13:29

ja wyłączałem telefon

Avatar UkradliMiNick

24 września 2015, 21:29

ja za to miałem darmowego neta i mi wsZyscy zazdrościli :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar kokojumboidoprzodu

25 września 2015, 07:40

@seka1: nie bo ja z nim do klasy chodze

Avatar pawel4134

25 września 2015, 08:06

@kokojumboidoprzodu: Ić stont.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niezniszczalne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ładne rzeczy

No to posłuchane

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka