Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PapcioStrefa

19 sierpnia 2019, 08:02

z jakiegoś powodu nie lubię karabinów szturmowych w bfie. Za duży odrzut, dlatego częściej sięgam po PDW

Avatar Olafaugust

19 marca 2019, 19:29

w nowej zelandii potraktowali na poważnie

Avatar Filipsss

22 sierpnia 2017, 12:19

Lepszy napalm

Avatar RobsonPlay

22 września 2015, 20:34

Karabiny pffff......

.

.

.

.

.

.

WYRZUTNIE RAKIET!!!

Avatar
Konto usunięte

28 września 2015, 17:06

@RobsonPlay: I to atomotowych albo nie ... termojądrowych.

Avatar WolfWolfyWolf

28 września 2015, 18:28

@RobsonPlay: bycz PLS...Dajmy im "mały słownik ortograficzny"

Avatar Filipsss

22 sierpnia 2017, 12:18

termojądrowa?? CO TY KU*WA CHCESZ NAS WYSTRZELIĆ NA KONIEC UKŁADU SŁONECZNEGO??

Avatar Antonow12

28 września 2015, 21:13

" Proble z imigrantami zaczyna się wtedy kiedy kończy się amunicja "

Avatar WolfWolfyWolf

28 września 2015, 18:29

nie warto amunicji lepiej pistolet, mały słownik języka polskiego i tydzień do nauczenia się...

Avatar
German_Shepherd

28 września 2015, 16:27

Da się zrobić w Call of duty BO miałem chyba 25 mln zabójstw

Avatar dustin2001

28 września 2015, 14:29

Karabiny? Po co? Wolę środki wybuchowe.

Avatar Fina258

28 września 2015, 14:47

@dustin2001: Czyli tak samo jakby robili "Allahu akbar!" tylko mniejsze szkody.

Avatar dustin2001

28 września 2015, 15:01

@Fina258: Ewentualnie zwabić w ich jedno miejsce (np. granica Niemiec), wcześniej podłożyć wszędzie ładunki wybuchowe no i odpalić.

Avatar Fina258

28 września 2015, 14:51

Lepiej karabiny z nabojami wymoczonymi w świnskiej krwi.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2015, 14:19

pfff karabiny są dla biedaków wole minigany i bfg

Avatar Crobat

Edytowano - 22 września 2015, 20:28

Meh,karabiny.Chciałbym,żebyśmy już mieli boltery.

Avatar bylejakbylegdzie

22 września 2015, 20:30

@Crobat: lepszy karabin niż karabin laserowy

Avatar Crobat

22 września 2015, 20:43

@bylejakbylegdzie: Latarki nie są aż takie złe...kiedy masz ich pięćdziesiąt.

Avatar NekromantaWooHoo

22 września 2015, 20:54

@Crobat: Pięćset*

Avatar Crobat

22 września 2015, 21:22

@NekromantaWooHoo: Zrobiłbym symulację co by to dało,ale nie mam tylu kostek ;-;

Avatar Sebzer

22 września 2015, 20:32

ja bym sie na takie cuś zapisał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Północne Węgry

To się nie może nie udać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka