Sportem trzeba umieć zainteresować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Żartownisie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2017, 15:01
Tyle wiem że chyba strzałe trzeba trzymać pomiędzy dwoma palcami..
Odpisz
10 października 2019, 16:34
@ResiaPL: noo, źle trzyma xdd
Odpisz
21 października 2019, 16:07
tak
Odpisz
22 czerwca 2021, 19:00
@ResiaPL: *Odkop* jestem łucznikiem i to nawet dobrym, trzyma się 3 palcami CIĘCIWĘ, nie strzałę, przynajmniej w tym rodzaju łuku
Odpisz
25 czerwca 2021, 23:51
@Szymek_J: dziekuje za rade ale ukradli mi luk
Odpisz
22 września 2015, 22:25
Rety, strzelanie z łuku jest fajne, ale następnego dnia ma się zakwasy na piersi :/ (chyba, że już się to trenuje regularnie c'nie?)
Odpisz
22 września 2015, 22:27
@Myszkapl: Przypominasz mi koleżanke z klasy
Odpisz
22 września 2015, 22:33
@elekt2o56: W czym? Też ma niewyćwiczone mięśnie klatki piersiowej? też lubi czasami postrzelać z łuku? też używa słowa fajne, choć spłyca słownictwo? też używa skrótów jak c'nie?
Odpisz
22 września 2015, 22:34
@Myszkapl: Fakt, ostatnio z koleżankami mialiśmy okazje trochę postrzelać. "Trochę" czyli w przybliżeniu kilka godzin. Następny dzień był piekłem.
Odpisz
22 września 2015, 23:05
@Myszkapl: Myślałem, że tylko ja używam skrótu "c'nie" ;_;
Odpisz
23 września 2015, 06:39
C'nie?
Odpisz
23 września 2015, 14:24
@Myszkapl: Intelektualnym
Odpisz
23 września 2015, 14:53
@elekt2o56: W sensie jestem mądra/głupia/ograniczona/kreatywna/otwarta/cyniczna/sceptyczna/szalona/zatwardziała/jakaś inna?
Odpisz
23 września 2015, 14:54
@Myszkapl: Mądra
Odpisz
23 września 2015, 15:08
@elekt2o56: Miło mi, że tak o mnie ktoś twierdzi.
Odpisz
23 września 2015, 15:09
@Myszkapl: Ależ nie ma za co
Odpisz
23 września 2015, 16:19
@Myszkapl: Przydałabyś się do armii wielkiego szefa
Odpisz
23 września 2015, 17:36
@elekt2o56: Nie umiem przeklinać :/
Odpisz
23 września 2015, 19:28
@Myszkapl: Ale jesteś inteligentna taki jak ty potrzebujemy
Odpisz
23 września 2015, 19:33
@elekt2o56: A co niby ta twoja armia ma robić?
Odpisz
23 września 2015, 19:36
@Myszkapl: Nie moja tylko wielkiego szefa i pokonać króla mrocznej strony internetów
Odpisz
23 września 2015, 19:39
@elekt2o56: Czarnej strony?! Nie ma mowy, ja się jej boję, tam są wilki i pająki i potwory, demony, diabeł.... Ja z nimi nie mam zamiaru zadzierać.
Odpisz
23 września 2015, 19:40
@Myszkapl: Ech. W tym się zgodze bo z tej misji wielu nie powróciło
Odpisz
1 października 2015, 17:38
@Myszkapl: Dlatego luki bloczkowe są lepsze od reflekcyjnych
Odpisz
1 października 2015, 17:57
@Myszkapl: Zakwasy na piersi? Pozwól ,że rozmasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 października 2015, 18:04
@DiKarpio:
Odpisz
1 października 2015, 19:23
@Myszkapl: Ale że co? Każdy koleś w internetach by ci to napisał. A ,że tutaj akurat nikt nie zaglądnął ,to nic nie poradze.Musiałem to napisać.
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:23
@Myszkapl: A w ogóle to czy piersi nie przeszkadzają w strzelaniu z łuku? ;-;
Odpisz
29 czerwca 2016, 16:00
@TheHunterMikiPL: Nie. Raczej nie.
Odpisz
29 czerwca 2016, 17:44
@Myszkapl: "raczej" ?? I słyszałem gdzieś, że amazonki sobie ucinały, wypalały pierś ( albo co innego z nią robiły ), bo przeszkadzała przy strzelaniu.
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:50
@TheHunterMikiPL: Raczej, ponieważ jeśli jest się głupim i nie umie się strzelać/zrobić dobrego łuku to może przeszkadzać. Mi pierś nie przeszkadza w strzelaniu. Jak wygooglujesz "kobietę z łukiem" to też nie będzie tam takich.
Ale zdarzają się też takie inteligentne osoby: http://www.obrazki.jeja.pl/202730,mistrzyni-luku.html
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:59
@Myszkapl: Czyli to jest kwestia zrobienia łuku między innymi?? I umiesz robić łuki??
Odpisz
29 czerwca 2016, 22:07
@TheHunterMikiPL: Nie umiem. Ale amazonki może nie umiały i robiły jakąś dziwną wielkość tego łuku...
Odpisz
30 czerwca 2016, 12:25
@Myszkapl: Widaocznie tsza byo. I umiesz robić łuk. To jezd banalne. Kawał kija i sznur.
Odpisz
10 października 2019, 16:34
@Myszkapl: ładnie śpiewasz
Odpisz
10 października 2019, 19:06
Aaaaa
Odpisz
20 sierpnia 2016, 21:37
Strzeliłbym
Odpisz
1 października 2015, 18:21
Wyczuwam ból przedramienia i ogólne otarcia :/ tak to jest jak się nie nosi ochraniaczy :P
Odpisz
1 października 2015, 17:32
Jakie łucznictwo?
Odpisz
1 października 2015, 17:43
srakie?
Odpisz
1 października 2015, 17:03
Źle trzyma cięciwę...
Odpisz
23 września 2015, 07:10
Jakie piękne oczyyy
Odpisz
22 września 2015, 23:22
Och, pod obrazkiem było jakieś zdanie.
Odpisz
22 września 2015, 23:13
Jaki łuk? Żadnego nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 22 września 2015, 22:54
Niezły łuk.
Odpisz