Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2015, 15:47
U mnie raz na polskim w 5 klasie było zdanie "Po świeżej, zielonej trawce szaleją Kacper i Pucek"
Odpisz
23 września 2015, 17:00
@WampirzycaMarcelina: u mnie "Ptak zrośił zieleń" i az mi sie przypomnialo jak sikalismy w krzaki na wycieczce
Odpisz
23 września 2015, 19:01
@Kacukox: W mojej szkole jest grupa sku*w*synów którzy szczają na krany w toaletach (w damskich też)
Odpisz
23 września 2015, 19:51
@WampirzycaMarcelina: xD
Odpisz
29 września 2015, 19:09
@WampirzycaMarcelina: U mnie ktoś do kosza naszczał. Chyba nie był gotowy na wyższy luksus.
Odpisz
29 września 2015, 19:28
@TheMath110: U mnie niektórzy szczali na środku łazienki... niezbyt miły zapach...
Odpisz
29 września 2015, 19:47
@Katrtlen: U mnie ktoś obsmarował kabiny gównem. ;-;
Odpisz
29 września 2015, 20:15
@WampirzycaMarcelina: U mnie w szkole zaje**li klapę od kibla...
Odpisz
29 września 2015, 20:19
@WampirzycaMarcelina: U mnie nasrali do pisuaru. Dwa pytania: Jak? i Dlaczego?
Odpisz
29 września 2015, 22:13
@FanOfMarkiplier: Akurat u mnie też...
Odpisz
30 września 2015, 12:35
@LifeToLife: U mnie jeszcze było coś takiego,że klapa od kibla była obsrana. No i wszyscy lecieli zobaczyć to gówno.
Odpisz
30 września 2015, 17:06
@Kivera: Po ch*j?!
Odpisz
30 września 2015, 20:20
@LifeToLife: Nie mam pojęcia ;-;
Odpisz
30 września 2015, 20:58
@Kivera: Czasami, aż tracę wiarę w ludzkość. U mnie w szkole nie ma ogrzewania, i łazimy się ogrzać do kibla, pod suszarkę do rąk.
Odpisz
30 września 2015, 21:20
@LifeToLife: U nas nie ma takiego luksusu, są tylko ręczniki papierowe -_-
Odpisz
30 września 2015, 21:24
@Kivera: U nas są suszarki, nie ma papieru toaletowego. Co ja mam sobie dupę z gówna suszyć? ;-;
Odpisz
30 września 2015, 21:46
@LifeToLife: Ja dzisiaj szłam po przerwie na lekcję to jakiś kumpel chłopaka z mojej klasy krzyknął do mnie "Kazik!" (takie mam przezwisko). Ja się obracam a on: rozpięty rozporek i fi*tem wymach*je.
W dodatku ten chłopak z mojej klasy zapytał "Kazik, jak tam wrażenia?!"...
Odpisz
1 października 2015, 07:06
@Kivera: Oł fak. ;-;
Odpisz
1 października 2015, 07:38
@LifeToLife: Odpowiedź na powyższe pytanie: Po gówno... :/
Odpisz
17 czerwca 2020, 07:29
@Katrtlen: u mnie za*e*ali drzwi od kabiny.
Odpisz
30 września 2015, 09:39
Pamiętam, będąc w podstawówce, czyli daaaawnooo temu, w podręczniku do polskiego mieliśmy błąd. I nauczycielka jak to odkryła, mówi nam tak: "Popatrzcie, chochliki drukarskie zrobiły nam tu BARA-BARA" :D
Odpisz
29 września 2015, 23:25
Ile by nie miał to mu nie pokaże bo jest rudy :v
Odpisz
29 września 2015, 21:40
Lubię cycki
Odpisz
29 września 2015, 21:47
Twój komentarz zainspirował mnie do napisania książki.
Odpisz
29 września 2015, 21:50
Napisz o cyckach
Odpisz
29 września 2015, 21:55
Na górze cycki,
Na dole cycki.
Cycki są fajne,
cycki.
Odpisz
29 września 2015, 22:12
Nie nawidzę...
Odpisz
30 września 2015, 19:33
@Katrtlen: Hah! Nienawidzi cycków!
GAAAAAAAAAYYYY
Odpisz
29 września 2015, 21:30
właśnie piłam mleko, czytając tą wiadomość prawie wyszło mi nosem
Odpisz
29 września 2015, 20:50
Cóż , nauka przedewszystkim . Ale nie tak wczesie pls
Odpisz
29 września 2015, 19:04
U mnie na polskim - forma złożona - będzie stał.
Odpisz
29 września 2015, 20:17
@Znajomy22: Pjona ;-;
Odpisz
24 września 2015, 14:27
Odpowiedź jest prosta : GWAŁT
Odpisz
29 września 2015, 19:23
@UngrammarSoviet:
Odpisz
23 września 2015, 14:52
50 groszy. (Ci co oglądali,, Obywatela" z rozumieją).
Odpisz
29 września 2015, 21:48
@Mycha2001: Mało zrozumiało :D
Odpisz
30 września 2015, 17:08
@Mycha2001: Masz tu pudło, przyda Ci się. |___________|
Odpisz
30 września 2015, 18:26
@LifeToLife: Eee ja już mam tego 3 worki pudło mi nie potrzebne.
Odpisz
30 września 2015, 18:56
@Mycha2001: Na zapas masz.
Odpisz
2 października 2015, 23:57
@Mycha2001: Pożyczysz worek? Pls
Odpisz
5 października 2015, 11:24
@elekt2o56: Nom, bo mi nie potrzebny. *Rzucza worek*
Odpisz