Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2015, 16:32
Przyroda- najtrudniejszy przedmiot w podstawówkach.
Odpisz
26 września 2015, 16:41
Akurat u mnie było spoko, ale ogromnym wręcz problemem był niedoje**ny mózgowo plastyk.
Odpisz
26 września 2015, 17:11
@GetRekt_MLG: U mnie najgorzej było z przyrodą i z Polskim. Po prostu nie nauczyć się niczego u mnie.
Odpisz
26 września 2015, 17:13
@GetRekt_MLG: Pjona.
Odpisz
26 września 2015, 17:18
@GetRekt_MLG: U mnie też XD
Odpisz
27 września 2015, 10:36
@GetRekt_MLG:
Odpisz
8 października 2021, 18:31
@GetRekt_MLG: nie bo najtrudniejszy dla prawie każdego to angielski
Odpisz
26 września 2015, 15:01
A ja wczoraj miałem z niemca i przyrody ;-;
Odpisz
26 września 2015, 15:08
@lukasz649: Ja z geografii historii i chemii...
Odpisz
26 września 2015, 15:45
A ja mam w następnym 7 kartkówek i 1 sprawdzian ;_;
Odpisz
26 września 2015, 16:02
@NinjaPotato: A ja nie mam nic. Jakość a spokojnie, pewnie nam jakimś testem porządnym później walną :d
Odpisz
26 września 2015, 16:31
@lukasz649: I jak poszło na niemcu?
Odpisz
26 września 2015, 18:18
@lukasz649: niesamowite panowie
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 09:23
@NinjaPotato: a ja mam jutro dwa testy z matmy T.T
Odpisz
26 września 2015, 23:30
A wy nie chcecie chodzić do szkoły bo jest zimno na zewnątrz
Odpisz
26 września 2015, 18:26
A ja jestem studentem i jeszcze nie chodzę do szkoły :V
Odpisz
26 września 2015, 18:17
to trzeba było zostać w domu
Odpisz
26 września 2015, 15:47
Czas płynie płynie a ty wyje wyje bane masz. POZDRO DLA KUMATYCH
Odpisz
26 września 2015, 16:08
@lucky20: Czas płynie a ty wyje**ne masz... Co tu kumać?
Odpisz
27 września 2015, 14:20
bo to kwalek piosenki
Odpisz
26 września 2015, 15:46
ta dziewczynka wygląda jak typowy badass idący pokazać terrorystom ,że "żarty się skończyły "
Odpisz
26 września 2015, 15:10
Oddział specjalny U.S.A
Odpisz
26 września 2015, 15:09
Pszyry*
Odpisz
26 września 2015, 15:05
Jeżeli to prawdziwe, nieprzerobione zdjęcie, to moim skromnym zdaniem ten żart jest wybitnie nie na miejscu...
Odpisz
26 września 2015, 15:07
To nie muszą być źli ludzie...
Odpisz
26 września 2015, 15:06
Ta dziewczynka mogła przecież zginąć...
Odpisz
26 września 2015, 17:44
[Sarcasm] Nie, skądże. Dlaczego tak uważasz? [/Sarcasm]
Odpisz
26 września 2015, 15:01
Pewnie dla większości wojna to byłby powód by zostać w domu o ile jeszcze ten dom nie został zniszczony
Odpisz