Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar arki316

28 września 2015, 06:51

Szkoda, że nie ma więcej "zer", niby "zero", niby nic, a jednak tak wiele zmienia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (36)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (36)
Avatar arki316

16 grudnia 2015, 16:09

@Sebzer: o.k

Avatar Sebzer

16 grudnia 2015, 17:31

@arki316: dzięki. już to zrobiłem.

Avatar Kiler1

23 września 2015, 17:13

Nie, fuck przez przypadek kliknalem 4 a nie 5 <.> splone w piekle

Avatar
Konto usunięte

23 września 2015, 17:18

@Kiler1: Lepiej się nie przyznawać.

Avatar YFYDB

28 września 2015, 18:10

właśnie.

Avatar YFYDB

28 września 2015, 18:09

Potwierdzam.

Avatar Maks2603

28 września 2015, 15:59

Ech, szkoda pisać jak zgimbusiało jeja. Jak można się cieszyć z utonięcia innych ludzi, trzeba być jakimś nazistą. Duża część tych ludzi chce uciec przed wojną i reżimem religijnym jak najdalej. Rozumiem strach przed nimi, bo mogą przecisnąć się obok nich nieroby i terroryści Ale przez jakiś procent kutafonów nie można zostawiać z niczym ludzi chcących pomocy. Afryka z wojną czy bez wojny jest nieprzyjazna do życia o wiele bardziej niż Polska (wbrew temu co mówi pewna partia Polska wcale w ruinie nie jest). Poza tym do Polski mają być sprowadzani wyznawcy mniejszości religijnych, a pieniądze dla nich będą z UE.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2015, 17:01

@Maks2603: Ku*wa mać, zrozum, że oni to w większości MĘŻCZYŹNI W WIEKU POBOROWYM ci którzy uciekają przed wojną są w obozach dla uchodźców w Turcji. Gdy prawie 35 000 000 mężczyzn w wieku poborowym przypływa na kontynent to albo to wielka imigracja albo inwazja...

Avatar Shakrit

Edytowano - 28 września 2015, 21:10

@Maks2603: Gdyby Syryjczycy walczyli tak zaciekle jak walczą o wejście do Europy, to już dawno skończyłaby się wojna w Syrii...

Avatar Maks2603

Edytowano - 28 września 2015, 22:13

@Shakrit: Zaciekła walka. Dostanie się do Ojropy- Przepłynięcie się pontonem, niewygodne i trochę niebezpieczne.
Walka w Syrii- Możliwość dostania kulki w głowę, bycia wybuchniętym, uroczyście ściętym w imię Allaha, przysypanym gruzem lub dostanie zakażenia, odwodnienia lub zagłodzenia. Dodatkowego walka o swoją ojczyznę pełną sprzeczności i reżimu religijnego oraz możliwości sprowadzenia "demokracji" przez USA nie jest wesołą perspektywą. Ten obrazek poruszył mnie nie w kwestii przyjęcia/nie przyjęcia tych ludzi, tylko życzenia i cieszenia się z ich śmierci.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2015, 08:40

Zdecydowanie za mało.

Avatar
Konto usunięte

23 września 2015, 17:07

Dobre! Szkoda że marzenia ne zawsze się spełniają...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dobrze czasem się oderwać

Równi i równiejsi

Nie zadzieraj z bobrami

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka