Takim dronem to bym latał!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2016, 21:21
a jak to by było ciężki i bardzo bardzo mocne to bym latał po patrzeć z góry jak samolot to by było fajnie dla mnie ale nie ma coś takiego ale sprzętem da się powiększyć i umocnić jakoś jakoś... fajne
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 15:12
też bym nim latał.
EDIT: Sterował
Odpisz
4 października 2015, 10:22
Raczej sterować a nie latać ba taki dron to by nikogo nie udźwignął
Odpisz
4 października 2015, 22:50
@Cumulonibus: pana Macieja z lego by uniósł
Odpisz
4 października 2015, 17:11
Najlepszy dron to phantom 2280
Odpisz
4 października 2015, 12:38
Gdzie to kupić
Odpisz
4 października 2015, 10:03
Szkoda, że w mojej miejscowości można tylko marzyć o dronach.. :I
Odpisz
4 października 2015, 10:45
@TheMiecina: w mojej też
Odpisz
4 października 2015, 10:01
ja bym latał każdym!!!
Odpisz
24 września 2015, 19:29
ja też m8
Odpisz
4 października 2015, 11:38
@Freakok222: u wot m8?
Odpisz