Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 21:47

nigdy nie zapominaj żeby znac photoshopa

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2018, 21:59

ale jestes je**ięty! to kolarze zje*ie

Avatar supaplex

6 października 2015, 13:07

To normalne gdy jest się kolarzem.

Avatar Crobat

5 października 2015, 16:08

Wie ktoś jakie są ćwiczenia na pośladki?Mam takie fajne i nie wiem od czego.

Avatar YFYDB

5 października 2015, 16:48

@Crobat: "latynoskie pośladki"

Avatar Erotoman_

5 października 2015, 16:52

@Crobat: Opisz mi swój,dzień,a może się dowiem

Avatar Crobat

5 października 2015, 17:21

@Erotoman_: Wstaję gdzieś o szóstej,leżę w łóżku,czytam jeja i książki,oglądam telewizję,idę na spacer z psem i połazić z kumplami,jem niezdrowe rzeczy,wku*wiam się kilka razy,słucham metalu,więcej grzechów nie pamiętam.

Avatar Erotoman_

5 października 2015, 18:41

@Crobat: Hyba geny (chciałbym takie mieć!!!),a poza tym mógłbyś mi podać kilka tytułów utworów,których słuchasz,bo ja nie umiem niczego znaleźć : /

Avatar Crobat

5 października 2015, 18:51

@Erotoman_: Wheel of Time,Beowulf Is Min Nama,Sverker,Keelhauled,Ressurection by Erection (poważnie hehe) i w luj dużo jeszcze.

Avatar Erotoman_

5 października 2015, 19:20

@Crobat: Dzięki :3

Avatar Crobat

Edytowano - 5 października 2015, 19:22

@Erotoman_: To głównie power i folk.Lubisz podobne klimaty czy cuś?

Avatar Erotoman_

5 października 2015, 19:36

@Crobat: może być

Avatar BlueWolfPL

5 października 2015, 21:17

@Crobat: przysiady

Avatar Crobat

5 października 2015, 21:22

@BlueWolfPL: To to mogą być częste wizyty w toalecie na dwójkę.

Avatar Meuflagiator2000

5 października 2015, 22:45

@Crobat: A Dark Ambient słuchałeś?

Avatar Crobat

5 października 2015, 22:52

@Meuflagiator2000: Nej,jakie to to jest?

Avatar Meuflagiator2000

6 października 2015, 07:01

@Crobat: Creppy.

Avatar serio

5 października 2015, 17:15

Ja pie**ole, co to za terminator, ten po prawo?

Avatar gulpin

5 października 2015, 16:32

Avatar Hoggehr

5 października 2015, 16:25

mam podobnie :p

Avatar Wonsz

24 września 2015, 19:12

Ja mam codziennie dzień ramion ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar ragnarok5255

24 września 2015, 19:15

@Wonsz: Raczej dloni i nadgarstka.

Avatar
Konto usunięte

24 września 2015, 19:38

@Wonsz: Wonsze nie mają rąk!

Avatar MasterChleb

24 września 2015, 20:03

I ramion

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 października 2015, 16:08

Wosz rzeczny jezd niebespieczny.

Avatar Login1459

5 października 2015, 16:07

Jakim cudem mam nie zapomnieć, jak nawet Wikipedia o tym nie informuje? ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zdeklasowani znowu

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka