Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2015, 21:47
nigdy nie zapominaj żeby znac photoshopa
Odpisz
29 maja 2018, 21:59
ale jestes je**ięty! to kolarze zje*ie
Odpisz
6 października 2015, 13:07
To normalne gdy jest się kolarzem.
Odpisz
5 października 2015, 16:08
Wie ktoś jakie są ćwiczenia na pośladki?Mam takie fajne i nie wiem od czego.
Odpisz
5 października 2015, 16:48
@Crobat: "latynoskie pośladki"
Odpisz
5 października 2015, 16:52
@Crobat: Opisz mi swój,dzień,a może się dowiem
Odpisz
5 października 2015, 17:21
@Erotoman_: Wstaję gdzieś o szóstej,leżę w łóżku,czytam jeja i książki,oglądam telewizję,idę na spacer z psem i połazić z kumplami,jem niezdrowe rzeczy,wku*wiam się kilka razy,słucham metalu,więcej grzechów nie pamiętam.
Odpisz
5 października 2015, 18:41
@Crobat: Hyba geny (chciałbym takie mieć!!!),a poza tym mógłbyś mi podać kilka tytułów utworów,których słuchasz,bo ja nie umiem niczego znaleźć : /
Odpisz
5 października 2015, 18:51
@Erotoman_: Wheel of Time,Beowulf Is Min Nama,Sverker,Keelhauled,Ressurection by Erection (poważnie hehe) i w luj dużo jeszcze.
Odpisz
5 października 2015, 19:20
@Crobat: Dzięki :3
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 19:22
@Erotoman_: To głównie power i folk.Lubisz podobne klimaty czy cuś?
Odpisz
5 października 2015, 19:36
@Crobat: może być
Odpisz
5 października 2015, 21:17
@Crobat: przysiady
Odpisz
5 października 2015, 21:22
@BlueWolfPL: To to mogą być częste wizyty w toalecie na dwójkę.
Odpisz
5 października 2015, 22:45
@Crobat: A Dark Ambient słuchałeś?
Odpisz
5 października 2015, 22:52
@Meuflagiator2000: Nej,jakie to to jest?
Odpisz
6 października 2015, 07:01
@Crobat: Creppy.
Odpisz
5 października 2015, 17:15
Ja pie**ole, co to za terminator, ten po prawo?
Odpisz
5 października 2015, 16:32
Odpisz
5 października 2015, 16:25
mam podobnie :p
Odpisz
24 września 2015, 19:12
Ja mam codziennie dzień ramion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 września 2015, 19:15
@Wonsz: Raczej dloni i nadgarstka.
Odpisz
24 września 2015, 19:38
@Wonsz: Wonsze nie mają rąk!
Odpisz
24 września 2015, 20:03
I ramion
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 16:08
Wosz rzeczny jezd niebespieczny.
Odpisz
5 października 2015, 16:07
Jakim cudem mam nie zapomnieć, jak nawet Wikipedia o tym nie informuje? ;-;
Odpisz