Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Dwa oblicza
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2015, 19:01
Znów przesiedzimy w Maku całą noc!
Odpisz
2 października 2015, 18:50
ej jak w mcdonaldzie zarabiają uczciwy hajs to ja jestem elvis presley radzę obejrzeć taką reklamę
Odpisz
2 października 2015, 18:45
Śmiechu , śmiechu a oni zarabiają 10.5 zł na godzinę ;-;
Odpisz
2 października 2015, 18:32
MACparty
Odpisz
2 października 2015, 18:29
Nie jest tak źle, masz daszek bez czapki za friko
Odpisz
2 października 2015, 18:27
McDonald's wita!
Odpisz
2 października 2015, 18:08
Akurat leci teraz w tv reklama pracy w mc
Odpisz
24 września 2015, 22:04
Po studiach i tak zostaje Ci tylko Mc, bo gdzie praca :/
Odpisz
24 września 2015, 23:19
Wszędzie, tylko nie chcą brać bo słabo płatna.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2015, 01:04
Za oceanem.
Odpisz
25 września 2015, 07:29
Jak się skończy studia to sią wyjeżdża z Polski i ma się dobrą pracę.
Odpisz
2 października 2015, 18:06
@RoundHere: Gówno prawda. Jak się kończy studia, to się najpierw szuka pracy w innym kraju przez internet, a gdy już się dostanie rozmowę o pracę, dopiero można ryzykować i wyjeżdżać. Nawet nie wiesz ile polaków wraca do kraju, bo myśleli że pracę w Anglii dostaną za kiwnięcie palcem.
Odpisz