Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2015, 16:27
On się po prostu odwrócił bo kto w nocy gdy jest ciemno lubi patrzeć na biały ekran. Oczy będą naku*wiać
Odpisz
Edytowano - 29 września 2015, 16:26
.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2015, 16:52
@mistrz_lamorozcow: Haha, ale z ciebie śmieszek!
Odpisz
29 września 2015, 20:09
@sylwon1234: Napisałam komentarz na który znalazłam odpowiedź więc nie chciałam zajmować miejsca.
Odpisz
29 września 2015, 21:15
@mistrz_lamorozcow: Wybacz, Nie rozumiem.
Odpisz
30 września 2015, 15:34
@sylwon1234: Napisałam pytanie ale niżej ktoś już odpowiedział i nie chcę komentarzy typu "trudno zjechać niżej" itp
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 16:24
@mistrz_lamorozcow: Aha. Ale wtedy on sie nie dowie ze napisałaś.
Odpisz
1 października 2015, 16:03
@sylwon1234: Co 😹😹
Odpisz
1 października 2015, 18:56
@mistrz_lamorozcow: Niestety.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 18:30
@sylwon1234: .
Odpisz
29 września 2015, 12:07
Heh. Przypomniała mi się historia syna mojej nauczycielki z histori
Odpisz
Edytowano - 29 września 2015, 12:27
@elekt2o56: Super, nie opowiadaj.
Odpisz
29 września 2015, 12:30
@matik711matik: )-:
Odpisz
29 września 2015, 13:26
@elekt2o56: Opowiedz :)
Odpisz
29 września 2015, 13:29
@RobsonPlay: Cytuje nie moje słowa: ,, Mój syn grał w kałten strajk kiedy na monitor usiadła mu mucha a że była rozgrywka walnął tą muche która rozbadźgała sie na monitorze i ekran zgasł" pisałem z pamięci
Odpisz
29 września 2015, 13:31
@elekt2o56: Bardzo ciekawe.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nie
Odpisz
29 września 2015, 13:32
@RobsonPlay: Tak myślałem
Odpisz
24 września 2015, 16:16
W nocy widać tylko światło?
Odpisz
24 września 2015, 16:25
Chodzi o to że ktoś rzucił flashbanga i się odwrócił od monitora by go nie oślepiło (nawyk graczy cs go)
Odpisz
24 września 2015, 16:30
@kamykPL: Nie gram w cs: go.
Odpisz
24 września 2015, 16:46
Jak się rzuci dobrze Flasha to przeciwnik będzie miał "mleko"
Odpisz
24 września 2015, 17:17
@kamykPL: Tu chyba chodzi o to, że w nocy jest ciemno więc będzie razić po oczach fleshgangbeng
Odpisz
24 września 2015, 17:53
Bardzo możliwe.
Odpisz
24 września 2015, 18:49
Flashbang sie pisze. (to nie hejt)
Odpisz
24 września 2015, 18:51
Chwila... flashgangbang???
Odpisz
24 września 2015, 19:13
@maciek102002: Chodzi o gangbang :v
Odpisz
26 września 2015, 13:58
Co to?
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 15:48
@maciek102002: wpisz sobie w google( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
26 września 2015, 15:51
Chyba nie bede sprawdzal przez tego lenny face.
Odpisz
26 września 2015, 15:55
@maciek102002: ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
26 września 2015, 15:58
Nope.
Odpisz
26 września 2015, 16:02
@maciek102002: Też nie chciałbym tego oglądać.
Odpisz
26 września 2015, 16:04
Zgaduje ze pornos.
Odpisz
26 września 2015, 16:06
@maciek102002: Tja
Odpisz