Wsypałam płatki do miski, nie sprawdzając czy jest mleko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Ładne rzeczy
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dwa oblicza
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2015, 17:44
Czy tylko ja wolę płatki "na sucho"? xD
Odpisz
2 października 2015, 18:33
@Naczelna: Nope. To jedyne jakie jem :p
Odpisz
2 października 2015, 18:39
@N_A_T_A_L_A: *Pjona* xD
Odpisz
3 października 2015, 08:56
@Naczelna: ja też lubię suche płatki raz zjadłem całą paczkę a mama potem wruciła że sklepu z mlekiem
Odpisz
28 października 2015, 19:23
@Grubbijan: "wruciła" "że"
Odpisz
3 listopada 2015, 20:50
@SharpNeedle: mam małą klawiature nie czepiaj się
Odpisz
4 listopada 2015, 14:52
@Grubbijan: Co błędy ortograficzne mają do wielkości klawiatury?
Odpisz
4 listopada 2015, 17:07
@SharpNeedle: oj wszystko
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 17:58
@Grubbijan: Oj, nic.*
Odpisz
4 listopada 2015, 18:45
@SharpNeedle: oj wszystko
Odpisz
4 listopada 2015, 19:26
@Grubbijan: Oj, nic.*
Odpisz
4 listopada 2015, 20:31
@SharpNeedle: oj wszystko:O
Odpisz
5 listopada 2015, 14:43
@Grubbijan: Oj, nic.*
Odpisz
5 listopada 2015, 16:54
@SharpNeedle: dajmy se spokój
Odpisz
5 listopada 2015, 16:54
@Grubbijan: Oj, nic.*
Odpisz
5 listopada 2015, 17:24
@SharpNeedle: ogar dziecko
Odpisz
5 listopada 2015, 18:01
@Grubbijan: Argumenty się skończyły?
Odpisz
5 listopada 2015, 21:58
@SharpNeedle: mam 15 lat mam ich więcej niż ty
Odpisz
6 listopada 2015, 14:47
@Grubbijan: Jak na 15 lat to współczuję ortografii.
Odpisz
6 listopada 2015, 22:08
@SharpNeedle: mówię że mała klawiatura jak nie pamiętasz to dobapteki po biloból
Odpisz
7 listopada 2015, 07:20
@Grubbijan: I znowu "Co mała klawiatura ma do ortografii?".
Odpisz
7 listopada 2015, 08:14
@SharpNeedle: zamknij się już bo zaczynasz mnie wkurzać dziecko
Odpisz
7 listopada 2015, 09:00
@Grubbijan: "Argumenty się skończyły?"
Odpisz
7 listopada 2015, 09:13
@SharpNeedle: wkurzasz
Odpisz
7 listopada 2015, 09:43
@Grubbijan: Wiem :).
Odpisz
7 listopada 2015, 09:59
@SharpNeedle: jak mały gówniarz którym jesteś
Odpisz
7 listopada 2015, 10:35
@Grubbijan: "Argumenty się skończyły?"
Odpisz
7 listopada 2015, 16:28
@SharpNeedle: :'( twoja gębą gdy dowiadyjesz się że jesteś bezużyteczny:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Odpisz
7 listopada 2015, 16:43
@Grubbijan: "Argumenty się skończyły?"
Odpisz
7 listopada 2015, 17:47
@SharpNeedle: właśnie tak jak teraz gówniarzu płyta ci się zacieła to ją odblokuj bo mnie nudzisz
Odpisz
7 listopada 2015, 18:55
@Grubbijan: To po co kontynuujesz rozmowę, skoro cię już nudzę?
Odpisz
7 listopada 2015, 22:22
@SharpNeedle: sam nie wiem
Odpisz
27 sierpnia 2018, 18:07
@Grubbijan: Jak ja lubię czytać gównoburze z przed lat
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2018, 18:44
@Avamq: dobre reaction memy są z tego
Odpisz
18 października 2015, 11:48
Znam ten ból ;—;
Odpisz
2 października 2015, 17:09
Jak można wlewać mleko pierwsze? ;____;
Odpisz
2 października 2015, 17:09
@NiebieskiZiemniak: no właśnie
Odpisz
2 października 2015, 17:18
@NiebieskiZiemniak: chodzi o to że wsypała już płatki, a mleka nie było w domu
Odpisz
2 października 2015, 17:26
@NiebieskiZiemniak: Właśnie!
Odpisz
2 października 2015, 17:27
@NiebieskiZiemniak: Ja tak robię
Odpisz
2 października 2015, 17:52
@NiebieskiZiemniak: Ja tak robie
Odpisz
2 października 2015, 20:52
Ah, rozumiem...
Odpisz
2 października 2015, 21:41
@shizofrenik: JEJU!! ZMIEŃ AWATARA ON TAK IRYTUJE!
Odpisz
2 października 2015, 22:42
Oczywiście że zmienię go dla 1 osoby!
Odpisz
3 października 2015, 07:40
@shizofrenik: dzi3ki "-"
Odpisz
3 października 2015, 09:03
Sarkazm -,-
Odpisz
4 października 2015, 09:30
@shizofrenik: przecież zmieniłeś :!:
Odpisz
4 października 2015, 09:31
Ale nie dla ciebie.
Odpisz
4 października 2015, 09:34
@shizofrenik: a dla kogo :O
Odpisz
4 października 2015, 09:38
Siebie. I mam zamiar wklejać ten avatar każdemu pokroju elekto.
Odpisz
3 października 2015, 21:38
Ja wtedy daję jogurt a jak jogurtu nie ma to ciepłą wodę i robię papkę.
Odpisz
2 października 2015, 17:16
Ja jako pierwsze wsypuje płatki ;-;
Odpisz
3 października 2015, 08:57
@misko02: eeee większość osób tak robi
Odpisz
3 października 2015, 00:40
płatki pierwsze = mało płatków, dużo mleka. mleko pierwsze = tak jak powinno być. jeszcze jak lekko nasiąkną to mleko wypijam i wtedy zjadam takie idealne
Odpisz
2 października 2015, 20:27
xD
Odpisz
2 października 2015, 17:31
Ja zawsze wlewam mleko daje do mikrofalówki i po 2 min wyjmuje i wsypuje cheeriosy :P.
Odpisz
2 października 2015, 17:41
@kemi12: Ściągasz!
Odpisz
2 października 2015, 18:18
Nie ja sobie obciągam a nie sciągam.
Odpisz
2 października 2015, 17:52
Gorszy jest koperek w opakowaniu po lodach ;-;
Odpisz
2 października 2015, 17:49
Problemy gimbusów .
Odpisz
2 października 2015, 17:37
True Story.
Odpisz
2 października 2015, 17:08
Doskonale znam to uczucie
Odpisz