Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Naczelna

2 października 2015, 17:44

Czy tylko ja wolę płatki "na sucho"? xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (31)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (31)
Avatar Avamq

27 sierpnia 2018, 18:07

@Grubbijan: Jak ja lubię czytać gównoburze z przed lat

Avatar SharpNeedle

Edytowano - 27 sierpnia 2018, 18:44

@Avamq: dobre reaction memy są z tego

Avatar Julciaak

18 października 2015, 11:48

Znam ten ból ;—;

Avatar NiebieskiZiemniak

2 października 2015, 17:09

Jak można wlewać mleko pierwsze? ;____;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 09:34

@shizofrenik: a dla kogo :O

Avatar shizofrenik

4 października 2015, 09:38

Siebie. I mam zamiar wklejać ten avatar każdemu pokroju elekto.

Avatar IkoUchiha

3 października 2015, 21:38

Ja wtedy daję jogurt a jak jogurtu nie ma to ciepłą wodę i robię papkę.

Avatar misko02

2 października 2015, 17:16

Ja jako pierwsze wsypuje płatki ;-;

Avatar Grubbijan

3 października 2015, 08:57

@misko02: eeee większość osób tak robi

Avatar moth16

3 października 2015, 00:40

płatki pierwsze = mało płatków, dużo mleka. mleko pierwsze = tak jak powinno być. jeszcze jak lekko nasiąkną to mleko wypijam i wtedy zjadam takie idealne

Avatar czarneka556

2 października 2015, 20:27

xD

Avatar kemi12

2 października 2015, 17:31

Ja zawsze wlewam mleko daje do mikrofalówki i po 2 min wyjmuje i wsypuje cheeriosy :P.

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 17:41

@kemi12: Ściągasz!

Avatar kemi12

2 października 2015, 18:18

Nie ja sobie obciągam a nie sciągam.

Avatar MasterChleb

2 października 2015, 17:52

Gorszy jest koperek w opakowaniu po lodach ;-;

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 17:49

Problemy gimbusów .

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 17:37

True Story.

Avatar Wantia

2 października 2015, 17:08

Doskonale znam to uczucie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Ładne rzeczy

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dwa oblicza

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka