Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2016, 17:35
Mój brat tak gra w 3 XD
Odpisz
8 października 2015, 18:52
Co to za gra? Trochę mi się z Assasyn'em kojarzy.
Odpisz
1 grudnia 2015, 21:55
@Ergon12: Assasin's creed 3
Odpisz
28 września 2015, 22:30
:-)
Odpisz
25 września 2015, 09:50
Jak sie strzeli w pobliżu kóz w AC4 to wszystkie udają nieżywe.
Odpisz
28 września 2015, 16:19
@JustPlayGames: Gdzie są kozy? Ja żadnej nie spotkałem.
Odpisz
28 września 2015, 20:38
@Polska_z4smazka: W Hawanie, w lewym dolnym rogu masz strefę zastrzeżoną. W prawym górnym rogu tej strefy masz największy budynek. Koło niego będą kozy ;)
Odpisz
28 września 2015, 18:28
też tak robiłem :D tak samo kozom :D
Odpisz
28 września 2015, 18:05
I tak najlepsze są krowy jak je głaskasz <3
Odpisz
25 września 2015, 06:53
ja za to w destiny grałem sobie w piłkę z kolegą (nie z klasy) i z pięcioma innymi gościami :D
Odpisz
25 września 2015, 15:00
@UkradliMiNick: fajnie, każdego to w tym momencie obchodzi
Odpisz
25 września 2015, 15:01
@PanSowa12: moja reakcja była taka sama jak na dole.
Odpisz
28 września 2015, 16:11
@UkradliMiNick: Tą dużą czy małą?
Odpisz
28 września 2015, 16:16
@TheTemplar: Małą, jest większa? o.o
Odpisz
28 września 2015, 16:31
@UkradliMiNick: Tak, u pana "mam wyje**ne na to, że jest fioletowy"...
Odpisz
28 września 2015, 17:17
@UkradliMiNick: A wiatrak uruchomić umisz?
Odpisz
25 września 2015, 01:01
Przez całą moją kariere z Asasynem tylko raz pogłaskałem psa... przez przypadek.
Odpisz
25 września 2015, 09:48
Ty chory po je*ie.
Odpisz
25 września 2015, 13:22
Nie masz uczuć;(
Odpisz
24 września 2015, 23:49
Mnie jakiś strażnik uderzył kiedy głaskałem kotka. Sku*wysyn.
Odpisz
25 września 2015, 07:31
@TimeOfMy: Ale o ile dobrze pamiętam, tam kotów się nie głaskało. On chodził między nogami.
Odpisz
25 września 2015, 06:45
W Divinity II można głaskać chowańca.
Odpisz
25 września 2015, 00:01
I tak go potem przypadkowo zabijesz beczką, które Ci wybuchnie w twarz...
Odpisz
24 września 2015, 23:37
Ja czasami z nudów strzelałem do psów w AC III ;_;
Odpisz
25 września 2015, 06:47
ty...
Odpisz
25 września 2015, 06:52
szatanie ;_;
Odpisz
25 września 2015, 07:55
Zgiń.
Odpisz
25 września 2015, 08:29
W piekle!
Odpisz
25 września 2015, 08:50
I
Odpisz
25 września 2015, 09:48
@marcin77711: Ssij.
Odpisz
25 września 2015, 12:32
@JustPlayGames: Lody
Odpisz
25 września 2015, 12:34
Dzięki
Odpisz
25 września 2015, 14:02
Zatem morał z tego taki:
Odpisz
26 września 2015, 05:45
@marcin77711: szatan ginie w piekle i ssie lody
Odpisz
28 września 2015, 16:12
To trochę jak strzelanie do tańczących conge/kop w TF2. Tylko że bardziej sk*****lskie.
Odpisz
28 września 2015, 16:24
@gulasz88: Dzięki xD
Odpisz
28 września 2015, 18:20
@gulasz88: Kozatsky kick!
Odpisz
24 września 2015, 23:16
Chodzące schabowe ;-;
Odpisz
Edytowano - 25 września 2015, 20:37
wat?
Odpisz
28 września 2015, 16:24
Chińczyk?
Odpisz
24 września 2015, 22:55
Moja reakcja była podobna.
Odpisz