Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

1 października 2016, 18:09

Tokio! Poznaje! Jak kiedyś byłem samurajem!

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2015, 15:37

Było skrócone z tytułem: "Patrz mamusiu! Nie boje się wysokości" Czy jakoś tak.

Avatar wikilast

29 września 2015, 18:10

@Youtube: :D

Avatar Dexterek

29 września 2015, 10:53

Z cyklu " życie na krawędzi " wersja dosłowna...

Avatar Kivera

28 września 2015, 20:11

Ja bym się zesrała ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Kivera

29 września 2015, 08:51

@jarek200211: 🇵🇯🇴🇳🇦❗

Avatar Kivera

29 września 2015, 09:42

@jarek200211: 🇵🇯🇴🇳🇦❗

Avatar wikilast

28 września 2015, 22:04

Śmiesznie by było gdyby któryś spadł :D

Avatar Youtuber

28 września 2015, 22:30

@wikilast: Ty chory po je*ie ;-;

Avatar OwieczkaDawid

28 września 2015, 23:15

@wikilast: Najlepiej oboje.

Avatar jarek200211

29 września 2015, 08:29

@OwieczkaDawid: My chore pojeby >:)

Avatar Hartio

29 września 2015, 09:18

Avatar xAzumiKx

28 września 2015, 22:11

Hmm chociaż takowego lęku wysokości nie posiadam to nie ważyłbym się tego spróbować.

Avatar Jasonicos

28 września 2015, 23:07

@xAzumiKx: Wow.
Dorosłeś i nie zachowujesz się już jak debil.
Congrats.

Avatar Jasonicos

Edytowano - 28 września 2015, 23:08

@xAzumiKx: Ten komentarz w porównaniu do twoich starych(komentarzy) jest bardzo mądry.

Avatar xAzumiKx

29 września 2015, 08:34

@Jasonicos: Dziękuje staram się.

Avatar skate07071

29 września 2015, 06:15

*prrrt*

Avatar mooped2

28 września 2015, 20:32

trochę ryzykowne. ...

Avatar Pojewalnietaax3

28 września 2015, 21:03

@mooped2: Oni są profesjonalistami.

Avatar arni2012

29 września 2015, 02:01

@Pojewalnietaax3: przez ponad 20 lat podcieram sobie tyłek a dalej tego perfekcyjnie nie robię ... Zawsze może być o jeden błąd za dużo i śmierć gotowa...

Avatar Katrtlen

28 września 2015, 22:00

Chciałbym ale się posram... >.<

Avatar
Konto usunięte

28 września 2015, 21:17

Nagroda Darwina przyznawana jest za śmierć w najgłupszy sposób. Chłopak z filmiku nie spadł więc nie może dostać nagrody Darwina.

Avatar kubage123

28 września 2015, 21:21

Dziękujemy ci, kapitanie oczywisty!

Avatar mrklorens

28 września 2015, 20:18

najwyższy poziom zaufania

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 15:24

Ku*wa...

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 16:27

Pewnie ma dead ringera

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 16:34

Taa... no ale przydałby się

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 16:38

Kiedyś spadłem na doublecross z mostu z dead ringerem i byłem na dnie. Żywy.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 17:05

Na upwardzie dzięki dead ringerowi i gliczu na skial udało mi się dojś do statku za spawnem blu.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 15:27

To nie jest przypadkiem Team Farang?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie idź!

Zdeklasowani znowu

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka