Jest taka sodka, gdy śpi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Frustrujące
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2016, 17:52
sweet
Odpisz
28 września 2015, 19:28
Czytaj awatar.
Odpisz
28 września 2015, 20:20
@W30MinucieGiniePiesek: Super troll.
Odpisz
28 września 2015, 22:36
@W30MinucieGiniePiesek: Jak czytac awatar? Daj poradnik plz
Odpisz
28 września 2015, 22:17
Jest taka sodka że aż chciał by się adoptować.
Odpisz
28 września 2015, 21:31
Tak, jest bardzo sodka.
Odpisz
28 września 2015, 19:05
Literówka w tytule :P
Odpisz
28 września 2015, 19:06
@makso41: Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to zamiast słodka było napisane sodka
Odpisz
28 września 2015, 20:07
@makso41: nadal jest :P
Odpisz
28 września 2015, 19:24
Sodka?
Odpisz