Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2021, 23:38
Ok boomer
Odpisz
30 listopada 2020, 08:20
nieśmieszne, nigdy nie było śmieszne
Odpisz
30 maja 2020, 11:22
Ok, boomer
Odpisz
26 września 2015, 00:11
Było.
Odpisz
26 września 2015, 00:13
Za**bistySerbyło
Odpisz
26 września 2015, 05:11
@elekt2o56: elekt2o56było
Odpisz
26 września 2015, 06:19
@eRJot: eRJotbyło
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 08:40
@elekt2o56: Usuńkontobyło
Odpisz
26 września 2015, 08:41
Walsiębyło (nic do ciebie nie mam)
Odpisz
26 września 2015, 08:46
@elekt2o56: #Jacośdociebiemam
Odpisz
26 września 2015, 08:48
#topocozemną piszesz?
Odpisz
26 września 2015, 08:50
@elekt2o56: #napisałemżebyśusunąłkontoatytorozwinąłeś
Odpisz
26 września 2015, 08:52
... shksksjhxjjka
Odpisz
26 września 2015, 10:41
@elekt2o56: Won z jeja
Odpisz
26 września 2015, 11:05
@WolfWolfyWolf: Niet het no nie
Odpisz
26 września 2015, 11:06
@elekt2o56: Da, yes, tak, da
Odpisz
27 kwietnia 2017, 23:22
@elekt2o56: O nie, przypomniałem go sobie.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 00:31
Czekajcie.. To było w 2015? Ale ten czas leci..
Odpisz
15 maja 2020, 00:36
@eRJot: odkopmankontratakuje
Odpisz
15 maja 2020, 00:35
Boomer na jeja kurla
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:30
Boomer
Odpisz
23 marca 2020, 16:22
Ok ku*wa boomer
Odpisz
19 lutego 2020, 14:02
Ok boomer
Odpisz
28 lutego 2020, 21:40
@Grandsoniusz: myślałem że będę pierwszą osobą która to napisze
Odpisz
28 lutego 2020, 21:56
@Dosek: Losowe to iście nieprzewidywalna kraina
Odpisz
26 września 2015, 08:48
śmieszą mnie te obrazki jak dzieci siedzą przed książką i nie wiedzą co z nią zrobić, czytelnictwo wbrew pozorom wśród młodzieży jest większe niż np. 10 lat temu i nie mówię tu o e-bookach
Odpisz
26 września 2015, 09:59
@bylejakbylegdzie: Nom, a dorośli gdy widzą jakieś np. Wiadomości z jakimś uzależnionym od komputera dzieciakiem, myślą że wszystkie takie są.
Odpisz
26 września 2015, 10:07
@bylejakbylegdzie: Ja nie umiałabym czytać e-book'a. Dla mnie książki są cudowne, takie jakie są i nie potrzebują ulepszeń :)
Odpisz
26 września 2015, 13:06
@Australia_ball: Ebook też ma swoje zalety. Nie potrzebujesz dużo światła do czytania.
Odpisz
26 września 2015, 19:44
@shizofrenik: Co racja, to racja. Ale od ekranu (przynajmniej mi) oczy męczą się szybciej. No, ale ja mam prawo woleć tradycyjną książkę, ty masz prawo woleć e-book'i c;
Odpisz
26 września 2015, 19:51
@Australia_ball: Wcale nie wolę ebooków. Uważam tylko że ma zalety których zwykła ksiąžka nie posiada.
Odpisz
26 września 2015, 20:00
@shizofrenik: No, dobrze. Najwidoczniej Cię nie zrozumiałam, ale dzięki tej dyskusji inaczej spojrzę na e-book'i i ich zalety :)
Odpisz
26 września 2015, 20:54
@Australia_ball: ja też lubię normalne książki, ebooki są trochę niewygodne choć pisać to wolę na komputerze niż na papierze :)
Odpisz
26 września 2015, 21:00
@bylejakbylegdzie: No, identycznie jak ja :D
Odpisz
8 października 2015, 12:31
@Australia_ball: Pjona ^,^
Odpisz
8 października 2015, 15:56
@Australia_ball: Zaraz... ktoś wyraził on na opinię niż ty a ty go nie zbeszteżtałeś z gównem? To... to piękne. Nie często sie to widuje w internecie *klika f aby oddać szacunek*
Odpisz
9 października 2015, 15:21
*klika w, żeby podziękować*
Odpisz
8 października 2015, 16:15
Dowód na to, że żyjemy w XXI w.
Odpisz
8 października 2015, 11:15
Czy tylko ja czytając książkę, wolę trzymać, czytać i przewracać papier a nie strony w telefonie/czytniku?
Odpisz
8 października 2015, 12:30
Pjona
Odpisz
26 września 2015, 10:47
Te komiksy o nieczytających i nie bawiących się dzieciach tworzone w większości przez Januszów z przed telewizora robią się żałosne...
Odpisz