Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2015, 13:23
Moja babcia ma starą xperia, ja samsunga, kuzyn win phona. Wszystkie mogą ładować sie tą samą ładowarką.
Odpisz
28 września 2015, 07:53
@Windows_10: LG też może.
Odpisz
28 września 2015, 15:13
Oczywiscie ze tak.
Odpisz
1 października 2015, 15:24
i dodam ze minitablet kuzyna tez może
Odpisz
1 października 2015, 15:36
@Windows_10: Ja mam mante i też moge :€
Odpisz
1 października 2015, 15:36
@Kanapka293: :D *
Odpisz
1 października 2015, 16:09
@Kanapka293: to fajnie ;-)
Odpisz
1 października 2015, 16:23
@Kanapka293: Prawie kazdy smartphone, ma uniwersalne wejscie.
Odpisz
1 października 2015, 16:58
@H3JT3R: tak, chyba nawet każdy oprócz ajpla
Odpisz
11 września 2016, 21:05
@Windows_10: No dzieńdobry :v
Odpisz
11 lipca 2018, 20:02
@Meuflagiator2000: Polecam robić inteligentne komentarze, a nie takie "dzieńdobry". Pomijając fakt, że pisze się oddzielnie.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2018, 00:06
@Archeologwinternetach: Definitywnie masz rację. Wyruszywszy dwa lata wstecz przyepie**oliłem ówczesnemu sobie w podstawę czaszki za ten jakże okropny błąd. Jednakże w wyniku efektu motyla, mój instynkt samozachowawczy uległ katastroficznej przemianie, także KU*WA PRZESTAŃ ODPISYWAĆ NA KOMENTARZE Z PRZED JE**NYCH 2 LAT. CO JEST KU*WA Z TOBĄ NIE TAK CZŁOWIEKU.
Odpisz
2 października 2015, 09:20
Htc = Samsung = LG = Sony = Alcatel = Huawei = Nokia > Te same wtyczki
.
.
.
Iphone = Iphone = Iphone...
Odpisz
5 listopada 2015, 20:15
@Meuflagiator2000: +Lumia
Odpisz
11 września 2016, 19:40
@Meuflagiator2000: sony ma lekko inna
Odpisz
11 września 2016, 21:02
@rafal603: Zobacz na datę, kolego.
Odpisz
11 września 2016, 21:03
@Meuflagiator2000: Jestę archelogiem
Odpisz
11 września 2016, 21:05
@rafal603: ;-;
Odpisz
12 października 2015, 20:43
O! To historia mojej Sony Xperii Z1 Compact i mamy Samsunga i ciotki Iphone'a i jest tak samo.
Mama bierze ładowarke od mojego fona.A Iphone cioci cały czas jest podłączony. The end
Odpisz
1 października 2015, 21:21
Czyżby nowy mem ?? A ja wole LG
Odpisz
1 października 2015, 21:47
Niee, sony są najlepsze.
Odpisz
2 października 2015, 07:53
@xdamix: A idź pan w cholere
Odpisz
2 października 2015, 19:13
@xdamix: sony lepsze.
Odpisz
11 października 2015, 19:01
@majcia3x: Nokii nie pobije
Odpisz
11 października 2015, 21:54
A raczej odwrotnie!!!!!
Odpisz
12 października 2015, 09:36
@majcia3x:
Odpisz
1 października 2015, 21:46
czemu jak widzę jakiś smutny rysunek to chcę mi się płakać? a już jak Samsung jest smutny to mi sie robi smutno?
Odpisz
2 października 2015, 00:33
@MrsKoniara: mam tableta samsunga któremu zepsuła się ładowarka. Smutne jak na obrazku
Odpisz
2 października 2015, 00:33
Wierna androidom.
Odpisz
1 października 2015, 16:47
Ja mam Prestigio
Odpisz
1 października 2015, 16:54
@Cumulonibus: wg mnie nawet Stara Nokia jest w porządku ,czasami po prostu gimby nie wiedzą co to dystans do tego,ze niektórzy ludzie nie mają hajsu na taki telefon (Hejtujcie dzieci,bo mama wam kupiła nową motorole w plusie)
Odpisz
1 października 2015, 17:01
@GodBlessAmerica: Telefon ,jest do dzwonienia ,nie do grania.
Odpisz
1 października 2015, 17:23
@H3JT3R: jestem po części tego samego zdania ,ale nie ukrywam ,ze sam mam Galaxy ace 4 lte i nie chciałem nikogo urazić komentarzem
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 19:53
@Cumulonibus: Ja w mój tablet prestigio wbiłem pięść ale telefony spoko polecam.
Odpisz
1 października 2015, 18:42
gdzie oni sobie te ładowarki wpychają...*lenny*
Odpisz
27 września 2015, 12:52
Z tego co wiem, coraz więcej producentów używa tej samej, uniwersalnej wtyczki (micro usb).
Nie mają z tego zysku, ba, wręcz tracą na potencjalnej sprzedaży wyspecjalizowanych kabli, ale najwyraźniej mają jakiś powód by tak robić i w sumie dobrze, bo dla klienta to sama wygoda.
Odpisz
1 października 2015, 16:52
wymagania unijne ;) jeden uniwersalny port i ten sam standard ładowania. czasem unia europejska się na coś przydaje ;)
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 18:38
U mnie w domu wszyscy ładują sobie telefony tą samą ładowarką.
Odpisz
1 października 2015, 16:50
Koleś cziluje sobie, podchodzi drugi koleś, ten dokucza mu i wyśmiewa, a potem przychodzi ziomek tego drugiego kolesia i w dwójkę dokuczają pierwszemu :/
Jak dla mnie to Apple powinien być złym kolesiem (pasuje na takiego), a jest ofiarą :/
Ale to przynajmniej pokazuje, by nie oceniać telefonów po marce.
Odpisz
1 października 2015, 20:14
@Myszkapl:
Odpisz
1 października 2015, 21:09
@gulpin: Rozumiem o co chodzi, o niepasujące ładowarki. Jednak w tym komiksie Apple'owi dokuczają, choć nic nie zrobił, a to nie jest śmieszne, a raczej przykre :/
Odpisz
27 września 2015, 13:10
Ładnie narysowane.
Odpisz
1 października 2015, 15:39
@UkradliMiNick: Niby ładnie narysowane, ale tak naprawdę Wtykają sobie Wtyczki w dupę by się naładować.
Odpisz
1 października 2015, 16:36
@FreezyPop: Prawda xd. W moim telefonie wkłada się wtyczkę w mózg. To chyba trochę bardziej logiczne.
Odpisz
1 października 2015, 16:26
ja mam sony Xperie xd
Odpisz
1 października 2015, 15:01
Apple ty zły telefonie.
Odpisz
1 października 2015, 15:32
@elekt2o56: O kurde pierwszy raz nie masz strzałek w dół. ( Chyba udało mi się tobie pomóc).
Odpisz
1 października 2015, 15:33
@elekt2o56: Prosze cie nie pogrążaj się.
Odpisz
1 października 2015, 15:34
@Mycha2001: Spójrz teraz
Odpisz
1 października 2015, 19:04
@Mycha2001: Mówiłaś coś?
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 19:04
@Mycha2001: :zdublowany komentarz przez apke:
Odpisz
1 października 2015, 19:11
Mówiłeś*
Odpisz
1 października 2015, 19:23
@Mycha2001: Nick myli.
Odpisz
1 października 2015, 19:25
A mnie niektórych avki.
Odpisz
27 września 2015, 22:30
sony ericssony miały zdecydowanie inne ładowarki
Odpisz
1 października 2015, 15:05
@PolskiUzytkownik: Ale to Xperie...
Odpisz
27 września 2015, 13:29
Ej on jest kobietą bo wiecie... Ładowarka... (lennyface)
Odpisz
27 września 2015, 14:03
@carmilion: A może to odbyt?
Odpisz
27 września 2015, 14:17
@shizofrenik: Czyli... Wsadzamy banana w odbyt kobiety?
Odpisz