Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheGreatcat

2 października 2015, 10:11

To dlatego że chciał pepsi a dostał hoop cole XD

Avatar Ameron

7 marca 2017, 20:10

@TheGreatcat: Hoop cola jest spoko, a nawet lepsza od pepsi.

Avatar ToJeAmelinium

2 października 2015, 11:10

może dla tego że przypomina gościa z kanału na YouTube "Trenujzkrzychem"?

Avatar tu_2000

2 października 2015, 10:26

Babcia go kocha

Avatar PanSowa12

2 października 2015, 08:08

a mi się głodno zrobiło

Avatar WladimirPutinXD

2 października 2015, 06:51

Dzieciom w Afryce też jest smutno :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar GodBlessAmerica

2 października 2015, 08:14

Boże błogosław Amerykę ..

Avatar LifeToLife

2 października 2015, 15:49

Wiem o tym. Niech w Twym sercu zagości spokój. :p

Avatar TheFireBook

2 października 2015, 06:54

Tania Cola z biedry. Nie polecam.

Avatar MrWonny

2 października 2015, 07:05

@TheFireBook: To jest Hoop Cola. W biedrze jest Cola Original.

Avatar Psychopata_PL

Edytowano - 2 października 2015, 07:28

@MrWonny: Hoop cola nie jest bardzo zła... zwłaszcza cytrynowa.

Avatar BruceWayne

2 października 2015, 09:43

@TheFireBook: I co z tego, że tania? Bo tańsza to już gorsza? Akurat cola original jest słaba ale to jest wyjątek potwierdzający regułę.

Avatar Rengaram

2 października 2015, 06:53

Obiad singla :P

Avatar matix044

28 września 2015, 15:06

Zawał doustny.

Avatar SirPomarancza

27 września 2015, 20:59

Nie rozumiem :/

Avatar Myszkapl

27 września 2015, 21:03

@SirPomarancza: Jo tyż nie. Aczkolwiek podejrzewam, że może budzić nostalgię, bo ma słabą jakość i nastrój jak zdjęcie z lat '90.

Avatar bylejakbylegdzie

27 września 2015, 22:32

@Myszkapl: mój telefon robi zdjęcia takiej jakości

Avatar Myszkapl

28 września 2015, 13:09

@bylejakbylegdzie: Mój też :)
Chciałam napisać tylko jakość, ale w sumie na jeja wszystko jest jpg lub gif, więc dodałam, że nastrój też jakiś taki nienowoczelny.

Avatar
Miche

28 września 2015, 08:02

Lol z tyłu za firana jest kot

Avatar Goral796

28 września 2015, 07:14

Moze chodzi o to ze w latach 90-tych miec taki stol to bylo sie wygrnanym zycia teraz to juz kazdy rzyga tymi chipsami i cola

Avatar bezimienny7

28 września 2015, 12:44

@Goral796: Próbujesz się pocieszyć bo w szkole już tego nie dostaniesz?

Avatar Goral796

28 września 2015, 15:17

@bezimienny7: Jak w szkole tego nie dostane to pojde do sklepu co za problem?

Avatar Goral796

28 września 2015, 15:17

@bezimienny7: Jak w szkole tego nie dostane to pojde do sklepu co za problem?

Avatar Kadzio

28 września 2015, 00:03

To admin jeja?

Avatar rad521

27 września 2015, 23:44

A ja zgłodniałem

Avatar AntyGrammar

27 września 2015, 22:47

Smutne, bo jest sam :-/

Avatar Szeptol02

27 września 2015, 21:39

*smuta*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Ostry ten sędzia

Dobrze czasem się oderwać

Młodzi gniewni

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka