Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przyszłość jest piękna
Należy się za piękne oczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2015, 23:03
Ah, te fejki.
Odpisz
30 września 2015, 19:46
I okazuje się że to chłop
Odpisz
30 września 2015, 17:54
-ej zjemy razem kolacje ?
-Jasne!
.......……
-ej czemu zwracasz
Odpisz
30 września 2015, 13:46
Gdzie robią takich idiotów?
Odpisz
30 września 2015, 15:57
@hvkjxbyh: W takiej dziurze... w ścianie
Odpisz
30 września 2015, 16:56
@hvkjxbyh: nie wiem gdzie ich robią ale wiem gdzie ich składują, u mnie w szkole mamy taki magazyn, dla niepoznaki nazywamy go klasą zawodową o profilu budowlanym.
Uwaga! Nie twierdzę, że do budowlanek chodzą sami debile, tylko akurat u nas w szkole tak to się nazywa (takie pojęcie zbiorcze)
Odpisz
30 września 2015, 14:57
Chyba najgłupszym.
Odpisz
30 września 2015, 14:56
Szczęściarz.
Odpisz
30 września 2015, 14:51
Cholera, jednak przegrałem życie.
Odpisz
27 września 2015, 22:45
,,Przelałem 400zł"
Odpisz
30 września 2015, 14:30
@AntyGrammar:
Odpisz
30 września 2015, 14:21
Przecież to było nawet w lekturach szkolnych, omawiane na lekcjach... cóż, nie mam nic przeciwko, by inteligentni wykorzystywali głupich. Może sam zostanę ,,panną"? Hmm...
Odpisz
30 września 2015, 13:58
I On się na to nabrał? Został oszukany i tyle! To zdjęcie Taylor Swift! Wpisałam jej imię i nazwisko w Google Grafika i to jest jedna z pierwszych opcji! Rodzice go nie nauczyli by nie ufać, a przede wszystkim nie dawać pieniędzy nieznajomym?
Odpisz
30 września 2015, 13:59
@Angela_Admirabilis: No shit, Sherlock.
Odpisz
30 września 2015, 14:04
Nie mówię że coś odkryłam. Po prostu piszę co myślę. Tak samo Ty z jakiegoś powodu nie mogłeś się powstrzymać by napisać że stwierdzam oczywiste. Dlaczego tak jest? Jedna z zagadek Wszechświata...
Odpisz
30 września 2015, 14:23
@Angela_Admirabilis: twój mózg jest zagadką wszechświata :v
Odpisz
30 września 2015, 14:24
@Angela_Admirabilis: twój mózg jest zagadką wszechświata :v
Odpisz
30 września 2015, 14:32
@Angela_Admirabilis: To dobrze, że dał. Głupi się nauczy.
Odpisz
30 września 2015, 14:57
@Angela_Admirabilis: Nawet mi cię nie żalxd
Odpisz
1 października 2015, 17:56
@Janusz_Przewodnik: Mnie? I słusznie. Nie powinno. Psychopatom nie wolno współczuć...
Odpisz
1 października 2015, 20:04
@Angela_Admirabilis: Każdemu należy współczuć i okazać wsparcie, chociaż to często jest bardzo trudne.
Odpisz
1 października 2015, 20:19
@Janusz_Przewodnik: Mi nie. Nie chcę i nie potrzebuję tego. Wsparcia potrzebują tylko osoby słabe i żałosne. Ja taka nie jestem.
Odpisz
16 grudnia 2017, 15:36
@Angela_Admirabilis: xD
Odpisz
28 września 2015, 08:22
Kto to?Marta wierzbicka?Nie znam polskich celebrytów.
Odpisz
30 września 2015, 13:05
ja tez nie znam wiedz sam nie jestes
Odpisz
30 września 2015, 13:29
to jest Taylor Swift
Odpisz
28 września 2015, 09:14
On jeszcze nie wie...
Odpisz
28 września 2015, 07:59
szkoda że nie są pokazane komentarze wtedy by było
Odpisz
27 września 2015, 23:43
biedak ;_;
Odpisz
27 września 2015, 21:25
Taka nawet r*chable, ale preferuję shemale
Odpisz
27 września 2015, 21:27
Faktycznie, dziwne fetysze...
Odpisz
27 września 2015, 21:32
@matik711matik: To tylko wierzchołek góry lodowej. Nie poznałeś mnie jeszcza "tak dobrze" *tu powinien być lenny, ale jestem mobilnie*
Odpisz
27 września 2015, 21:34
jar squatter
Odpisz
27 września 2015, 21:35
(ʖ ͜° ͜ʖ) Masz lennego.
Odpisz
27 września 2015, 21:40
Coku*wa.
Odpisz
27 września 2015, 21:51
Wpisałem shemale w Google Grafika teraz muszę iść do okulisty
Odpisz
27 września 2015, 21:57
@UngrammarSoviet: Mi tam się podobało
Odpisz
27 września 2015, 22:47
@UngrammarSoviet: raczej do psychiatry...
Odpisz
30 września 2015, 13:10
@UngrammarSoviet: Nigdy nie wpisujcie "shemale" NIGDY. Już po nazwie się spodziewałem. ;-;
Odpisz
30 września 2015, 14:59
@matik711matik: najdziwniejszy fetysz z jakim się spotkałem to pachy Machoke'a
Odpisz
30 września 2015, 16:38
Czyli mam rozumieć, że lubisz dymać laski z ku*asem, tak?
Odpisz
30 września 2015, 16:50
@Jasonicos: A czemu nie?
Odpisz
30 września 2015, 17:21
Bikałs Nie.
Odpisz
30 września 2015, 17:23
@Jasonicos: Jor ingliż is tu gud for mi. Ajm ałt
Odpisz