Kierowca tramwaju jest tylko jeden
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przyszłość jest piękna
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2018, 21:46
No przecież wiadomo, że Krawczyk
Odpisz
10 marca 2016, 22:00
a norek gdzie?
Odpisz
26 lipca 2016, 20:38
@wampirra107: W kanałach...
Odpisz
27 września 2015, 22:33
zdalnie kontrolowany?
Odpisz
10 marca 2016, 22:01
@sebek745: na pilota
Odpisz
22 grudnia 2015, 21:48
CHRZEŚCIJANIE-1
ISLAM-0
Odpisz
15 listopada 2015, 12:12
KRAWCZYK
Odpisz
3 października 2015, 18:42
Cezary Żak > Bóg
Odpisz
27 września 2015, 21:57
Chrześcijanie - 1
Ateiści - 0
Odpisz
27 września 2015, 22:27
Odpisz
3 października 2015, 14:26
To nie bóg to Karol krawczyk xD
Odpisz
3 października 2015, 16:54
Na jedno wychodzi
Odpisz
3 października 2015, 17:35
Ateiści cię zhejtowali.
Odpisz
3 października 2015, 18:24
@Lujis: A wierzący bronili. Takie życie
Odpisz
3 października 2015, 14:48
-Jeśli Boga nie ma to kto prowadzi tramwaj w GTA?
-Maka paka xD
Odpisz
3 października 2015, 17:24
@Rengaram: Hahahahahahaha
Nie.
Odpisz
3 października 2015, 20:31
hahahahahahha
tak -_-
Odpisz
27 września 2015, 21:58
Wielki szef go prowadzi!
Odpisz
27 września 2015, 22:12
@elekt2o56: nie prawda prowadzi artrakaz z kurczakiem
Odpisz
27 września 2015, 22:13
O nie!
Odpisz
27 września 2015, 22:15
@elekt2o56: tak
Odpisz
27 września 2015, 22:15
¶∆Π×£¶`×€¥`Π`¶
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 22:20
@elekt2o56: Выходи, это не место для вас.
Odpisz
27 września 2015, 22:23
@Fox__: ©¢¶~÷~Π¢]¢{{¢×÷
Odpisz
27 września 2015, 22:35
@elekt2o56: Нет.
Odpisz
27 września 2015, 22:36
@Fox__: £~¶|∆Π×£Π`×||Π√~¶
Odpisz
27 września 2015, 22:39
@elekt2o56: Эта дискуссия не имеет смысла. Я ухожу.
Odpisz
27 września 2015, 22:40
@Fox__: ¶∆×Π√•£=¢°¢}`[{~×`^¢[|`÷=€]
Odpisz
28 września 2015, 16:33
@elekt2o56: Успокойся
Odpisz
28 września 2015, 16:34
@PurpleGirl: ∆`¶÷√~¶•¶
Odpisz
28 września 2015, 16:37
@elekt2o56: po jakiemu to?!
Odpisz
28 września 2015, 16:38
@PurpleGirl: Nie wiem. To mój telefon tak potrafi
Odpisz
28 września 2015, 16:43
@elekt2o56: aaaaha
Odpisz
8 kwietnia 2018, 20:22
@elekt2o56: coś ci sie pomyliło bo big Boss czyli duży szef był w mgsie a big smoke czyli duży dym w GTA sa
Odpisz