Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Nie znoszę kleszczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2020, 12:21
Dlaczego metale sie tak plują do ziomeczków nie rozumiem tego z naszej strony no offense a od was cały czas ku*ewski hip hop co sie tak przyje**liście nie wiem znajdźcie sobie jakieśhobby czy coś.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 17:34
Panowie ? (Pierwsze zdj)
Odpisz
30 maja 2016, 13:04
Ed Force One.
Odpisz
29 września 2015, 06:37
Can i play with madness
Odpisz
6 października 2015, 14:53
@PurpleGirl: Infinite Dreams
Odpisz
6 października 2015, 15:56
@PurpleGirl: Blood Brothers
Odpisz
8 stycznia 2016, 22:24
@Antycypator: Evil that men do
Odpisz
6 października 2015, 07:09
Moje oczy łzawią kiedy widzę samochód Nicki Minaj T.T
Odpisz
6 października 2015, 14:25
Łzawią, bo cię na taki nie stać.
Odpisz
6 października 2015, 15:29
@shark2199: Łzawią głównie od ilości różowego
Ps. Wolę mój motocykl
Odpisz
6 października 2015, 17:58
jaki
Odpisz
6 października 2015, 18:47
@Neser: Yamaha MT-07
Za**bisty w ch*j
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:48
ja mam tylko swoje modele
love Bburago
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2015, 18:21
Ten pierwszy po lewej to Cadillac CTS dla niewiedzących
@EDIT: prawej nie lewej...
Odpisz
6 października 2015, 07:22
Opis: Panowie...
Pierwszy obrazek?
Brawo geniuszu...
Odpisz
6 października 2015, 07:44
@Katrtlen: Jesteś pewien? Może ona chowa coś innego niż myślano pod tą kiecką?
Odpisz
Edytowano - 6 października 2015, 23:06
@BabciaKlozetowa00: Ale to nie zmienia rodzaju płci chyba że kiedyś była chłopakiem, ale wątpie bo jest za głupia.
Odpisz
29 września 2015, 07:14
A morał z tej bajjki jest krotki i niektorym znany
Bruce Dickinson jest spoko.
Odpisz
6 października 2015, 08:07
Je**ć Gejron Gejden.
Odpisz
6 października 2015, 08:22
@Piotresiek: No tak, za mało Nordyckich Bogów dla ciebie ._.
Odpisz
6 października 2015, 14:51
@Piotresiek: Alez Ty jesteś męski, jestem dumny z Ciebie
Odpisz
6 października 2015, 16:26
Nie, po prostu są jak Slayer czy AC/DC. Od pierwszego albumu grają kompletnie to samo, tak samo mętnie i nudno.
Odpisz
6 października 2015, 17:16
@Piotresiek: Też przyznam, że 1, 2 album im wyszły najlepiej, reszta średniawo- ale to co oni robią dla fanów, i ich ogólne zachowanie jest godne podziwu.
Odpisz
6 października 2015, 18:32
Zespół się ocenia po muzyce, nie po tym jacy są dla fanów.
Odpisz
6 października 2015, 19:34
@Piotresiek: Mylisz się. Jakoś muzyki też jest ważna, ale jeśli zespół traktuje fanów jak śmieci, sami są śmieciami.
Odpisz
6 października 2015, 19:55
Powiedz to gościom ze Slipknota którzy machają środkowymi palcami na lewo i prawo :P
Odpisz
6 października 2015, 20:21
@Piotresiek: Właśnie dlatego nie lubię Slipknota.
Odpisz
6 października 2015, 22:10
O. Jeszcze jeden powód co do Gajronów.
WYGLĄDAJĄ JAK PIE**OLONE PEDAŁY PO 50'TCE.
Odpisz
6 października 2015, 18:09
"Panowie"? ;-;
Odpisz
6 października 2015, 09:44
Odpisz
28 września 2015, 15:55
jak sie nazywa ten w prawym górnym rogu? bo kojarze coś
Odpisz
28 września 2015, 16:12
Cadillac CTS
Odpisz
28 września 2015, 16:13
@ukr0707: niestety nie znam :C ale obczaje go :D
Odpisz
28 września 2015, 14:21
I tak po 2 tygodniach znudzą om się te samochody.
Odpisz
28 września 2015, 15:07
@ukr0707: Przez to Nicki Minaj zniszczy kolejne piękne auto malując je na różowo
Odpisz
28 września 2015, 16:09
@WampirzycaMarcelina: Tak to jest kiedy masz wielkie nudy i za dużo pieniędzy. Tylko po to żeby zobaczyć jak fajnie będzie wyglądać pomalowany na różowo.
Odpisz
28 września 2015, 15:59
lewy górny obrazek, JAK MOŻNA TAK SKRZYWDZIĆ SAMOCHÓD???? ZA TAKIE COŚ WINNO BYĆ ROZSTRZELANIE
Odpisz