Każda przygoda zaczyna się wyborem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Deal życia
To się nie może nie udać
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2017, 21:00
Ez.:
Charmander
Cyndaquil
Mudkip
Chimchar
Snivy
Fennekin
ps.:
Litten
Odpisz
3 października 2015, 17:37
[komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.premium®]
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 17:46
[odpowiedź widoczna tylko dla posiadaczy jeja.premium]
Odpisz
3 października 2015, 17:47
@makajet: [komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.premium®]
Odpisz
3 października 2015, 17:48
Haha, no, to bardzo ciężkie. :-)
Odpisz
3 października 2015, 17:50
@makajet: W ogóle istnieje coś takiego jak jeja.premium?
Odpisz
3 października 2015, 17:55
REKLAMA; Chcesz wykupić premium i widzieć wszystkie komentarze? Wyślij SMS o treści "HWDP" pod numer 997! koszt sms'a 3,69zł
Odpisz
3 października 2015, 17:57
[komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.premium®]
Odpisz
3 października 2015, 18:00
[odpowiedź widoczna tylko dla posiadaczy jeja.premium]
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 18:00
[komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.pl premium®]
Odpisz
3 października 2015, 18:17
@kuba1996: Wysłałem i policja mi przyjechała pod dom to dobrze?
Odpisz
3 października 2015, 19:38
[komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.pl premium®]
Odpisz
3 października 2015, 19:47
[komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.pl premium®]
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:46
@UkradliMiNick: [komentarz widoczny tylko dla dzieci srajkrafta]
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:17
@Choi_Seunghyun: no i ch*j
Odpisz
23 lipca 2016, 19:08
W Kalos jedyny słuszny wybór to Feneekin
Odpisz
5 grudnia 2015, 12:45
ja bym chyba wziął tych wszystkich mudkipa albo chimchara
Odpisz
13 listopada 2015, 20:17
ognisty kurczak wymiata
Odpisz
24 października 2015, 10:31
Pokemony pośrodku na dole, nazwa gry?
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 23:04
Co to za część po lewej na dole?
Odpisz
4 października 2015, 08:42
@Tymoslaw0: Po Piplup poznaję, że chyba Diament i Perła, ale nie jestem pewien.
Odpisz
4 października 2015, 21:47
@Tymoslaw0: Diamond, Pear, Platinium
Odpisz
4 października 2015, 21:47
@WaluigiLuncher: Pearl*
Odpisz
3 października 2015, 17:40
I zawsze wybieram ogień :) niszczy wszystkich
Odpisz
3 października 2015, 20:43
@elpolakox: Blastoise, BIT*H!
~Gary
Odpisz
3 października 2015, 20:31
Zawsze brałem wodne bo pierwsza sala była skalna
Odpisz
3 października 2015, 17:50
Które z tych trzech dolnych są na Gameboya? Bo WinPhone nie ma emulatora NDS/N3DS
Odpisz
3 października 2015, 18:17
@NiebieskiZiemniak: Ty chyba nie wiesz co to GB. Jakim cudem takie gówno pod podstawą graficzną ma być na GBu?
Odpisz
3 października 2015, 19:35
@jaccku321: ;_____; Sklep Windows to szmata.
Odpisz
3 października 2015, 20:19
@NiebieskiZiemniak: też mam WinPhone. Ale do tego dochodzi Sony 2.0 (taki system na telefonie SONY), iPhone, Android Kitkat, Android Lollipop i Android Gingerbread.
Odpisz
3 października 2015, 19:49
Poda ktoś nazwy wszystkich generacji pokèmon po kolei i poleci jakąś (najlepiej taką najbardziej zróżnicowaną i jednoczesinie taką w ktorej nie atakują cie co chwile dzikie pokemony)
Odpisz
3 października 2015, 19:37
Jak nazywa się ta druga generacja?
Odpisz
3 października 2015, 19:39
@NiebieskiZiemniak: [komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.pl premium®]
Odpisz
3 października 2015, 19:45
@PNSILL: Kurde... Mogę link do paypala? :/
Odpisz
3 października 2015, 19:48
@NiebieskiZiemniak: [komentarz widoczny tylko dla posiadaczy jeja.pl premium®]
Odpisz
3 października 2015, 19:46
polecam pokèmon emerard
jakoś najlepiej mi się w niego gra red fire mi nie przypadł do gustu :/
Odpisz
3 października 2015, 17:02
Im nowsza generacja, tym lepiej je przechowują.
Odpisz
3 października 2015, 17:24
@FreezyPop: na początku były w laboratorium...
Odpisz
3 października 2015, 18:35
@MDDawid1: Które było pełne półek z książkami, na drewnianym Stole. Które należy do Profesora który nie pamięta imienia swego wnuka, chodzi w Kapciach. Nie potrafi rozpoznać twej płci oraz twego imienia.
Odpisz
3 października 2015, 17:11
2,3,2,3,1,2
Odpisz
3 października 2015, 18:06
@EndoTaiyo: 3,2,1,1,2,0, bo nie grałem
Odpisz